Forum

cisco 878 username ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

cisco 878 username ve password sorunu

26 Yazılar
11 Üyeler
0 Likes
1,565 Görüntüleme
(@resulkurekci)
Gönderiler: 11
Active Member

makalede CTRL + C demişler fakat olmuyor 2 CRTL tuşu ile de denedim olmadı sift le denedim olmadı neden acaba putty ile yapmaya calısıtyorum

Gönderildi : 23/02/2011 16:47

(@ilyasYILDIZ)
Gönderiler: 441
Honorable Member

Resul Bey ,

Putty sadece alternatif bir program olduğu için önerdim. İllaki onunla yapacaksınız diye bir kaide yok. Console bağlantınızı yaptığınızda ekrandan yazı geçiyor mu ?

Gönderildi : 24/02/2011 13:14

(@jrsync)
Gönderiler: 6
Active Member

Ben de resimdeki gibi bir ekran geliyor burda ne yapacağımı bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

Gönderildi : 23/04/2011 14:38

(@GurcanBoduroglu)
Gönderiler: 119
Estimable Member

Rommon moduna düşmek için CTRL + BREAK tuşlarına IOS yüklenmesi esnasında basmalısınız arkadaşlar. Kısa bir süredir tabiki yakalaması zor olabilir. Fakat rommon moda düşmeniz için yeterlidir.

Özellikle dizüstü bilgisayar kullanan arkadaşlar FN tuşua dikkat etsinler yada özel fonksiyonlu tuşlara çünkü bazen BREAK tuşu HOME yada PAUSE tuşunun altında FN tuşu basıldıktan sonra işlev görüyor olabilir. Bu tip ayrımlara dikkat ediniz.

Kolay Gelsin. 

Gönderildi : 25/04/2011 06:07

(@jrsync)
Gönderiler: 6
Active Member

Çok denedim ama olmadı bir türlü rommon modunu aktif edemedim daha öncede edemedim şimdi de edemiyorum... Masaüstü pc klavye haliyle normal bir A4 klavye ama klavye den olma ihtimali var mıdır ? Yoksa neden giremiyorum ben herkes girerken .... Kafayı sıyırmak üzereyim

Gönderildi : 25/04/2011 15:09

(@GurcanBoduroglu)
Gönderiler: 119
Estimable Member

Klavye bu işin bir parçası olduğuna göre klavyede tabiki arıza olabilir. Notepad gibi bir programda test edebilirsiniz. Ben hiç karşılaşmadım ama benim için SADECE BREAK tuşunu @@@@@ yada ##### simgeleri çıkmaya başladığında basmayı denermisiniz.

İyi çalışmalar. 

Gönderildi : 25/04/2011 22:57

(@Anonim)
Gönderiler: 0

4 saat oldu halen yakalayamadım o sayfayı:) ama inat edicem :)))

Gönderildi : 25/05/2012 04:50

Sayfa 2 / 2
Paylaş: