Forum

Cisco 877W Reset ve...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Cisco 877W Reset ve Konfigürasyon Hakkında

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
410 Görüntüleme
(@SeckinCicek)
Gönderiler: 12
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba;

kenarda duran 2 adet 877w cihazı network içerisinde AP olarak kullanmaya niyetlendim.öncelikle bu cihazlara arkadaki reset butonunu kullanarak nasıl fabrika ayarlarına çeviriyoruz?İnternette bulabildiğim kadarıyla cihaz kapalıyken reset butonuna basılı olarak açtığımda cihaz resetleniyormuş.bunu yaptım evet önceki wireless adı vs gitti fakat sadece ok ışığı yanıyor şuan.ve nette bulduğum kurulumlara baktığımda https://10.0.0.1 ip si ile açıldığını yazıyor herkes.ben ip ayarlarımı buna göre yapıp cihaza erişmek istediğimde ağda göremiyorum.

bunu düzgün şekilde nasıl resetlerim ve konsol kablosuna ihtiyaç duymadan nasıl yapılandrabilirim?

çok teşekkürler. 

Gönderildi : 24/09/2013 16:33

(@vasviuysal)
Gönderiler: 7889
Üye

hyper terminal/putty gibi bir program ile konsol kablosu uzerinden baglanmayı deneyebilirsiniz.

web gui default olarak açık gelmiyor olabilir.

Gönderildi : 24/09/2013 19:17

(@ibrahimDOGAN)
Gönderiler: 261
Reputable Member

En sağlıklı yöntem konsol üzerinden yapılan işlemlerdir. Tuşa basıp resetlediğinde zaten sağlıklı bir bağlantı sağlayamazsın. Yapılması gereken Vasvi Bey in de dediği üzerie konsol bağlantısı.

Cihaza IP bilgilerini belirtmeden ağ içerisine alman birsey sağlamayacaktır diye düşünüyorum 

Gönderildi : 30/09/2013 11:51

Paylaş: