Forum

UTM-1 edge Checkpoi...

Bildirimler
Hepsini Temizle

UTM-1 edge Checkpoint Frimware! Yardım

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
436 Görüntüleme
(@serkanuz)
Gönderiler: 47
Trusted Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar şu anda cihazımda yüklü olan firmware versiyonu 8.0.42, fakat ben 8.1.47 'yi indirmek istiyorum, fakat Checkpointin sitesinden indirirken yetkiniz yok mesajı alıyorum, elinde bu frimware olan arkadaşlar upload edip linki bana yollayabilirlermi? Ya da indirmenin başka bir yolu varmıdır? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Gönderildi : 27/11/2010 17:56

(@seyitozgur)
Gönderiler: 219
Estimable Member

İlk önce bunu checkpoint değilde Sofaware'den indirebilirsin, eğer support lisansın dolmamış ise ürünün web management üzerinden indirmen mümkün, bu haricinde www.checkpoint.com'dan downloadlar lisans ve yetki dahilindedir. Legal olarak indirmen yetkin yok ise Infonet yada ITwayvad distribütörlerden biriyle irtibata geçip firmware temini için ne gerektiğini sorabilirsin.

Gönderildi : 28/11/2010 23:46

(@serkanuz)
Gönderiler: 47
Trusted Member
Konu başlatıcı

Sofaware sitesinde firmware indirmek için bir bölüm yok download bölümü var ama ancak pdf dosyaları mevcut cihazlar ile ilgili. Diğer değiniz yöntemi lisansım bittiği için yapamıyorum yinede teşekkürler

Gönderildi : 29/11/2010 12:15

(@seyitozgur)
Gönderiler: 219
Estimable Member

legal olarak başka bulma yolun yok. diğer yolları biz önermiyoruz. Internette herhangi bir bulacağın firmware'in içinde backdoor olabilir ayrıca yasal olarak yapmak en uygunu

Gönderildi : 29/11/2010 14:32

Paylaş: