Forum

Harici disk vb içer...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Harici disk vb içeriğini bilgisayarda kataloglayan yazılım ihtiyacı.

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
176 Görüntüleme
(@black)
Gönderiler: 59
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba

Elimdeki sayısı her geçen gün artan harici disk, dvd ve usb belleklerin içeriklerini bilgisayara aktarıp bir dosya aradığımda bu uygulama üzerinden  hangi diskte vs bana gösterecek bir uygulamaya ihtiyacım var.  Yıllar önce "where is it" isminde bir uygulama vardı.  bütün dvd, cd arşivimin içeriğini onunla bilgisayara aktarmıştım. aradığım film vs neyse hemen hangi isimli DVD de bana ismini veriyordu. Bu program maalesef kendini güncellemediği için win10 da vs sağlıklı çalışmıyor. Buna benzer bir program önerisi olan varsa sevinirim.

Gönderildi : 12/03/2024 14:43

(@berkayguzelbeyoglu)
Gönderiler: 227
Reputable Member

Tam ihtiyacı karşılar mı bilmiyorum ama "Ava Find" kullanmıştım bir süre

Gönderildi : 12/03/2024 15:47

(@egemenkoksal)
Gönderiler: 106
Estimable Member

Bir süre önce Agent Ransack diye bir arama uygulamasının Pro versiyonunu kullanmıştım. benimki gibi 3 ten fazla diskiniz varsa windows search cehennemi yaşatıyor. Agent ransack win search'e nazaran en az 10 kat daha hızlı diyebilirim. ayrıca herhangi bir dosya içerisinde yazılmış bir kelimeyi bile aratabiliyorsunuz. Herneyse programı övmüş gibi oldum 😀

bu programın 2 sürümü var Lite ve pro. Pro versiyonunda istediğiniz kataloglamayı yapıyordu diye hatırlıyorum. Eskiler bilir efsanevi Napster uygulamasının kataloglaması gibi, siz aslında firhist istiyorsunuz. Pro versiyonuna göz atın bir vardı diye biliyorum. Ben Lite kullanıyorum şuan Lite'da yok kesin. 

Bu ileti 2 ay önce 2 defa egemen köksal tarafından düzenlendi

Gönderildi : 12/03/2024 16:18

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4301
Co-Helper

Easy Disk Catalog Maker
WinCatalog2019

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 12/03/2024 20:23

(@black)
Gönderiler: 59
Estimable Member
Konu başlatıcı

Yardımlarınız için teşekkürler. Sanırım WinCatalog2019 aralarında en kullanışlısı gibi görünüyor.

Gönderildi : 18/03/2024 12:40

Paylaş: