Forum

Cloud Backup

Bildirimler
Hepsini Temizle

Cloud Backup

5 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
656 Görüntüleme
(@zekieren)
Gönderiler: 216
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba;

Danışmanlığını verdiğim şirkette Acronis ile NAS cihazına yedek alıyorum, ancak önlem olarak yedeklerimi cloud ortamına da almak istiyorum. bu konuda bildiğiniz, çalıştığınız, güvenilir ve altyapısı sağlam bir firma önerebilirmisiniz. Teşekkürler...  

Gönderildi : 03/01/2019 16:50

(@erdemyaglikara)
Gönderiler: 1165
Noble Member

Merhaba,

Geçtiğimiz günlerde Fix Cloud firması Webcast düzenlemişti veeam üzerine oldukça gelişmiş sistemleri mevcut cloud backup konusunda kendilerinden fikir alabilirsiniz.

Gönderildi : 03/01/2019 17:35

(@SelimCan)
Gönderiler: 9
Active Member

Cloud Backup olarak ben yıllardır crashplan firmasını kullanıyorum. Aylık bir bedeli var. Şu anda 300 GB yedekliyorum bana mısın demiyor. 

Senkronizasyon ve restore işlemi çok hızlı. 

İnceleminizi tavsiye ederim. 

Gönderildi : 03/01/2019 18:12

(@turancoskun)
Gönderiler: 4100
Üye

merhaba,

fixcloud acronis yedekleme veya yine global tarafta acronis'in kendi çözümünüde inceleyebilirsiniz.

http://www.fixcloud.com.tr/bulut_servislerimiz_ve_cozumler/acronis_bulut_yedekleme

https://www.acronis.com/en-us/business/backup/

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 04/01/2019 02:46

(@mehmetcolakoglu)
Gönderiler: 77
Trusted Member

Merhaba,

Acronis ürünlerine ilave subsciption olarak cloud alanı alınabiliyor. İhtiyacınıza göre 500 GB, 1 TB ve daha üstü mümkün. Mevcut backup planlarınızda cloud alanını 2. copya alanı olarak gösterebiliyorsunuz ve her yedekten sonra 2. copya cloud'a gönderilebiliyor. İlave bilgiye ihtiyacınız olursa yardımcı olabilirim.

Mehmet Çolakoğlu

[email protected]

05058312401

Gönderildi : 06/01/2019 01:12

Paylaş: