Forum

Acronis Backup 11.5...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Acronis Backup 11.5 Bilgisayarı Çökertiyor

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
621 Görüntüleme
(@onurkucukavcu)
Gönderiler: 42
Trusted Member
Konu başlatıcı

Selamlar ÇözümPark ailesi ,

Başlıktan da anlayacağınız üzere sorunum budur. Ofiste bilgisayarlara full ve Incremental backup planı oluşturarak yedekli gidiyorum. Fakat bir kaç bilgisayarda programı kurduktan sonra bilgisayar çöküyor ne zaman ki programı siliyoruz o zaman düzeliyor. Yoğunluktan dolayı bilgisayara pek müdahale edemiyorum. Genel olarak neden kaynaklanabilir fikirlerinize açığım(update , donanım, çakışan program vs). bir oturuşta hepsini denemek istiyorum. 

Bilgisayarlar hemen hemen aynı marka ve donanıma sahip. 

Gönderildi : 13/03/2018 16:47

(@vasviuysal)
Gönderiler: 7891
Üye

Event log'da ne yazıyor baktınız mı ??

Gönderildi : 13/03/2018 16:54

(@onurkucukavcu)
Gönderiler: 42
Trusted Member
Konu başlatıcı

Program o makinede şu an kurulu değil maalesef logları saklayan bir klasör oluşturmuş olabilir mi?

Gönderildi : 13/03/2018 17:17

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Log veya hata kodu olmadan fikir vermemiz imkansız ancak işinizi ücretsiz olarak veeam endpoint backup ücretisiz çözebilirsiniz ve mail uyarı sistemide mevcut

Gönderildi : 13/03/2018 17:24

(@mehmetcolakoglu)
Gönderiler: 77
Trusted Member

Merhaba,

Kullandığınız versiyon 11.5 ise oldukça eski bir versiyon olduğunu söyleyebilirim. 11 serisinde son versiyon 11.7 ve build numarası 50256. Bakım süreniz devam ediyorsa son versiyon olan 12.5 'e de upgrade edebilirsiniz.

Karşılaştığınız sorunla ilgili de net birşey söylemek mümkün değil fakat son build'e upgrade edip tekrar denemenizi tavsiye ederim.

Mehmet Çolakoğlu

Acronis Türkiye

Gönderildi : 13/03/2018 20:01

Paylaş: