Forum

AntiVirüs Tavs...

Bildirimler
Hepsini Temizle

AntiVirüs Tavsiye

9 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
597 Görüntüleme
(@irfan-deveci)
Gönderiler: 271
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba Şirket İçin 50 kullanıcılı Bir anti Virüs almak istiyorum Kararsız kaldım Webroot düşünüyorum Webden kontrol Var ama sizlerinde tavsiyelerini alabilirim

Gönderildi : 01/08/2016 13:52

(@resulsoydas)
Gönderiler: 1628
Noble Member

1 Yıl Webroot kullandım. Sonra vazgeçtim. Panda'ya geçtim. Ama Trend Micro'yu deneyin derim. Cloud'tan yönetilen ürünler tercih ederseniz yönetim konsolu kurulumu vs. uğraşmazsınız.

Gönderildi : 01/08/2016 13:55

(@irfan-deveci)
Reputable Member
Konu başlatıcı

1 Yıl Webroot kullandım. Sonra vazgeçtim. Panda'ya geçtim. Ama Trend Micro'yu deneyin derim. Cloud'tan yönetilen ürünler tercih ederseniz yönetim konsolu kurulumu vs. uğraşmazsınız.

Webroot konusunda Bilgi verebilirmisiniz Resul Bey Server Kuracağım koruma konusunda nasıl sistemi fazla yormuyor demolarını inceledim

Gönderildi : 01/08/2016 14:00

(@resulsoydas)
Noble Member

Çok küçük bir kurulum dosyası var zaten. Kurulumdan sonrada fazla yer kaplamıyor. Biraz antivirus gibi değildi sanki. O sebeple hoşuma gitmemişti. Ama kullandığım süre boyunca bir problem yaşamamıştım. Ürünü ServoData'dan alacaksanız onlar size yardımcı olurlar. Hatta öncesinde size ürünü webex yaparak tanıtabilirler.

Gönderildi : 01/08/2016 14:38

(@irfan-deveci)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Çok küçük bir kurulum dosyası var zaten. Kurulumdan sonrada fazla yer kaplamıyor. Biraz antivirus gibi değildi sanki. O sebeple hoşuma gitmemişti. Ama kullandığım süre boyunca bir problem yaşamamıştım. Ürünü ServoData'dan alacaksanız onlar size yardımcı olurlar. Hatta öncesinde size ürünü webex yaparak tanıtabilirler.

Evet Resul bey Servodata ile iletişime geçtim peki ürün clould yapısında çalıştığını söylediler bana web üzerinden yönetim yapılabiliyormu 

Gönderildi : 01/08/2016 15:04

(@turancoskun)
Gönderiler: 4100
Üye

merhaba,

sophos av tarafını incelemenizi tavsiye ederim.

ürünleri işini yapıyor.

webroot'u incelediğinize göre, Dr. web'i de bakabilirsiniz.

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 01/08/2016 15:58

(@resulsoydas)
Noble Member

Evet Resul bey Servodata ile iletişime geçtim peki ürün clould yapısında çalıştığını söylediler bana web üzerinden yönetim yapılabiliyormu 

Yönetim Paneli Cloud'da. Öncesinde bir deneme hesabı açtırıp deneyebilirsiniz. Ürünü daha iyi anlayacaksınız. Ayarları kurulumu vs. görebilirsiniz böylelikle.

Gönderildi : 01/08/2016 16:05

(@cenkercetin)
Gönderiler: 407
Famed Member Yönetici

Merhaba Şirket İçin 50 kullanıcılı Bir anti Virüs almak istiyorum Kararsız kaldım Webroot düşünüyorum Webden kontrol Var ama sizlerinde tavsiyelerini alabilirim

Comodo'nun özelliklerini incelemenizi tavsiye ederim.

Cenker Çetin

Dijital Dönüşüm Danışmanı

Gönderildi : 01/08/2016 18:49

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Valla herkes farklı bir tarz uygulama sever ancak. Eset ürününü deneyebilirsiniz. Antivirus haricinde merkezden takip etme kural basma cihaz erişimi kısıtlama gibi işlemlerde mümkün.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 04/08/2016 14:25

Paylaş: