Forum

Openfire 3.10 Admin...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Openfire 3.10 Admin Şifresi Resetleme

5 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
612 Görüntüleme
(@hasanguresin)
Gönderiler: 93
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Daha önce Hakan Bey 'in paylaştığı konuda ki kodlar maalesef bu sürümde olmuyor. Ya bu sürümde bir hata var ya da başka bir şekilde olması gerekiyor.

Kullanıcı açacağım fakat konsola giremediğim için açamıyorum. Yardımlarınızı rica ediyorum. 

Gönderildi : 03/06/2015 14:58

(@hasanguresin)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Daha önce Hakan Bey 'in paylaştığı konuda ki kodlar maalesef bu sürümde olmuyor. Ya bu sürümde bir hata var ya da başka bir şekilde olması gerekiyor.

Kullanıcı açacağım fakat konsola giremediğim için açamıyorum. Yardımlarınızı rica ediyorum. 

Bakın bir issue  geçmiş.

https://community.igniterealtime.org/thread/35034

Cevabınız için teşekkürler fakat konu tarihi "Sep 15, 2008" yani bayağı eski bir konu ve doğal olarak eski versiyonlar için çözüm olabilir anca. 

Gönderildi : 04/06/2015 14:25

(@alsnyldrm)
Gönderiler: 70
Trusted Member

Merhaba;

Program DC entegre mi? MySql veya MSSQL bağlantısı var mı?

Konuyu biraz açarsan yardımcı olabilirim. 

Gönderildi : 30/06/2015 15:00

(@hasanguresin)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba;

Program DC entegre mi? MySql veya MSSQL bağlantısı var mı?

Konuyu biraz açarsan yardımcı olabilirim. 

Merhaba,

Şuan yeni kullanıcı açmam gerektiği için konu tekrar gerekli oldu ve araştırırken mesajınızı yeni gördüm.

Herhangi bir SQL bağlantısı yok. Kendi veritabanını kullanıyorum. 

Gönderildi : 04/08/2015 14:12

(@alsnyldrm)
Gönderiler: 70
Trusted Member

Merhaba,

Programın kurulu olduğu dizinde Openfire\conf\openfire.xml dosyası var, bu .xml dosyasını editle ve en alt satırda,

setup>true</setup>  yazan alandaki true konumunu false olarak değiştir ve sunucuyu openfire uygulamasını kapatıp yeniden çalıştır.

Web üzerinden console bağlantısı yap ve senden ilk kurulummuş gibi bilgiler isteyecek eski bilgilerini gir ve sonunda admin şifresi ver.

Kolay gelsin.

Gönderildi : 31/08/2015 20:07

Paylaş: