Forum

Kaspersky Kurumsal ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Kaspersky Kurumsal h.k

7 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
453 Görüntüleme
(@zekeriya_atak)
Gönderiler: 184
Reputable Member
Konu başlatıcı

merhaba arkadaşlar;

Kaspersky Endpoint Security for Business | Select

ürününü kullanan varmı acaba? nasıl bir üründür.şuan mcafee kullanıyorum ama değiştirmeyi düşünüyorum. siz ne düşünürsünüz? 

Gönderildi : 30/04/2015 19:29

(@resulsoydas)
Gönderiler: 1631
Noble Member

Cloud Tabanlı olsa çok iyi olacaktı. Bilgisayarları yavaşlattı. Birçok şeye karışıyor. desteği çok iyi.

Gönderildi : 30/04/2015 19:59

(@zekeriya_atak)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Cloud Tabanlı olsa çok iyi olacaktı. Bilgisayarları yavaşlattı. Birçok şeye karışıyor. desteği çok iyi.

desteği hangi firma veriyor? bir de eset nasıl acaba? 

Gönderildi : 30/04/2015 20:31

(@resulsoydas)
Noble Member

Kaspersky Türkiye oldukca ilgili. Ayrıca Penta'dan Orkun bey var. Kurulumdan ayarlara kadar yardımcı oldu. Daha önce McAfee kullanmıştım. McAfee teklifi de aldık. Kurulum için para istediler. Desteği de ücretli verebileceklerini söylediler. Tamam McAfee'de iyidir ama destek alamadıktan sonra ne anlamı kaldı.

Gönderildi : 04/05/2015 14:29

(@zekeriya_atak)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Kaspersky Türkiye oldukca ilgili. Ayrıca Penta'dan Orkun bey var. Kurulumdan ayarlara kadar yardımcı oldu. Daha önce McAfee kullanmıştım. McAfee teklifi de aldık. Kurulum için para istediler. Desteği de ücretli verebileceklerini söylediler. Tamam McAfee'de iyidir ama destek alamadıktan sonra ne anlamı kaldı.

Bende şuan mcafee kullanıyorum ama kuran kişilerden nede mcafee türkiyeden destek albiliyoruz. onun için değiştirmeyi düşünüyorum. kaspersky düşüne bilirim. eset nasıl acaba? 

Gönderildi : 04/05/2015 15:36

(@resulsoydas)
Noble Member

Rıza hocam Eset kullanıyordu galiba ama başlıkta Kaspersky yazınca post'a bakmamış anlaşılan 😉

Gönderildi : 04/05/2015 16:25

(@vasviuysal)
Gönderiler: 7889
Üye

Kaspersky ilk kurulumdan sonra full tarama öneriyor , sonrasında sadece değişen dosyaları taradığı için yavaşlık yaşamazsınız.

iyi çalışmalar 

Gönderildi : 04/05/2015 17:11

Paylaş: