Forum

kaspersky security ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

kaspersky security center 10 untrusted listesinde olan bir uygulamayı nasıl trusted listesine ekleyebilirim

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
509 Görüntüleme
(@ismaildost)
Gönderiler: 27
Eminent Member
Konu başlatıcı

kaspersky security center  ver:10.1.249  da untrusted listesinde olan bir  xxx.exe'yi nasıl trusted listesine alabilirim bu konuda yardımlarınız bekliyorum.şimdiden teşekkürler

Gönderildi : 06/03/2015 14:08

(@enverakkus)
Gönderiler: 30
Eminent Member

Merhaba ilgili policy'nin özelliklerine girin "General Protection Settings" sekmesinin altında bulunan "Exclusions and trusted zone" menüsünden "settings"'e girin "add" butonu ile ekleyiniz. sorun yaşarsanız kaspersky'nin Türkiye destek hattını arayınız anında yardımcı oluyorlar. 

Gönderildi : 11/03/2015 17:42

(@ismaildost)
Gönderiler: 27
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba ilgili policy'nin özelliklerine girin "General Protection Settings" sekmesinin altında bulunan "Exclusions and trusted zone" menüsünden "settings"'e girin "add" butonu ile ekleyiniz. sorun yaşarsanız kaspersky'nin Türkiye destek hattını arayınız anında yardımcı oluyorlar. 

Enver kardeşim öncelikle soruma cevap verdiğin ve çözüm üretmeye çalıştığın için çok teşekkürler,söylemiş oldugun ayarları defalarca düzeltim kaspersky türkiye'den de
destek aldım fakat olmadı 3 client'de sıkıntı vardı bende üç client'ın
kurulumlarını tekrardan yaptım ve kaspersky

kurulduktan sonra trust
soruları var o soruları trust diyerek problemlerimden kurtuldum.

Gönderildi : 16/03/2015 20:12

Paylaş: