Forum

Aynı 2 programdan 2...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Aynı 2 programdan 2 ayrı db'de çalıştıramıyorum

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
359 Görüntüleme
(@OnurUmutYetik)
Gönderiler: 3
Active Member
Konu başlatıcı

Merhabalar, aslında başlıkta tam anlatamadım. Kullandığım stok programını aynı bilgisayara 2 kere kurmam gerekiyor. Farklı bir amaç ile kullanacağım. İkiside açılıyor tek sorun. Tanımlı olan Database birinde değiştirdiğimde diğerindede değişiyor. Bunu bir türlü ayıramadım. C'de olanda D'de olanda ikisindede aynı db olduğundan ayrı ayrı kullanamıyorum. Farklı kullanıcı ile çalıştır dediğimde oluyor. Ama bu benim için çözüm değil. Sizce ne yapabilirim.

Gönderildi : 04/01/2015 21:05

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Merhaba,
Bu nasıl bir program nasıl bir veritabanı kullanıyor? Veritabanı ayarlarını nereden değiştiriyorsunuz? Biraz detay verebilir misiniz?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 05/01/2015 00:10

Paylaş: