Forum

Network Monitö...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Network Monitör

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
383 Görüntüleme
(@can.gurzap)
Gönderiler: 66
Estimable Member
Konu başlatıcı

Selam Arkadaşlar

Söyle bir sorunum var..

Şirkette Kullandıgımız bilgisayarlarımızda şöyle bir monitörleme yapmak istiyorum bu mumkunmudur acbaa ?

-Kullanıcı Adı - Tarih ve Saat - Oturum Açık Kalma Zamanı - Log Off Yada Disconnected Olma Zamanı - nı yada buna benzer Gösteren Program Varmıdır ? İnternette Araştırma Yaptım Ama Bununla Alakalı Pek Olumlu Sonuclar Alamadım.. Sizlerin Bu Konuda  ki Çalışmalarınız Varmıdır ? Yada Böyle Bir Şeye İhtiyacınız Oldumu ?

Terminal Servera login olan kullanıcılarında loğlarını tutmak istiyorum.. böyle bir program varmıdır acaba ?

selamlar saygılar herkese.

Gönderildi : 25/03/2013 21:15

(@kayhankayihan)
Gönderiler: 854
Noble Member

Merhaba,

Terminal Servera login olan kullanıcılarında loğlarını tutmak istiyorum.. böyle bir program varmıdır acaba ?

Bu soruna yanıt olarak şunu söyleyebilirim, eğer windows 2008 kullanıyorsan event manager da event customize olayı var, buradan rdp login logout event id leri ile farklı folderlar da taşıyabilir, buradan da bunu takip edebilirsin.

Diğer bahsettiğin konular hakkında bilgi sahibi değilim ancak her user oturum başlattığında bir bat dosyası v.s. calıştırarak bir txt de loglayabilirsin en basitinden.

Gönderildi : 27/03/2013 13:30

Paylaş: