Forum

arc serve backup hk...

Bildirimler
Hepsini Temizle

arc serve backup hk;

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
381 Görüntüleme
(@ozansimsek)
Gönderiler: 514
Prominent Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Kartuşun ile CA server ın kurulduğu makineler farklı  olmasına rağmen backup aldırma şansım var mıdır? Ca sunucusu sanal. Kartuşun takılı olduğu sunucu fiziksel ve tanıtılmış vaziyette.

Gönderildi : 22/08/2012 15:09

(@bilgehanpoyraz)
Gönderiler: 809
Illustrious Member

CA ArcServe manager programının kurulu olduğu sunucuda backup cihazını fiziksel olarak kullanmak zorundasınız. Sanal sunucuda kullanıyorsanız HBA adaptörü sanal sunucuya atayın ve cihazı görsün. Ben daha önce bu şekilde kullanmıştım. Desteğide mevcuttur...

Gönderildi : 22/08/2012 17:24

(@ozansimsek)
Gönderiler: 514
Prominent Member
Konu başlatıcı

CA ArcServe manager programının kurulu olduğu sunucuda backup cihazını fiziksel olarak kullanmak zorundasınız. Sanal sunucuda kullanıyorsanız HBA adaptörü sanal sunucuya atayın ve cihazı görsün. Ben daha önce bu şekilde kullanmıştım. Desteğide mevcuttur...

Sanal sunucudan jobları import ettim. fiziksel sunucudada kartuşu tanıttım. Ca'daki iki sunucuda member domaine birbirlerini görüyorlar. Bu şekilde kullanmayı deneyeceğim.

Gönderildi : 22/08/2012 17:36

(@bilgehanpoyraz)
Gönderiler: 809
Illustrious Member

bu şekilde olacaktır. Neticede Device olan sunucuda manager kurulu olacaktır. ama bu ilave license maaliyeti demektir. Domain member olan her sunucu için ArcServe ana ürün almanız anlamına gelir.

Gönderildi : 22/08/2012 18:01

Paylaş: