Forum

Uzak IP kamera izle...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Uzak IP kamera izleme Programı

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
593 Görüntüleme
(@mehmetparlakyigit)
Gönderiler: 495
Honorable Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar Şöyle bir durum var bizim şuan trabzon tarafında 2 tane işletmemiz var. Bu işletmelerde IP kameralar mevcut her IP kamera sistemi farklı olduğu için ve kullanıcı adları ve şifreleri farklı olduğu için bilgisayarından izlenmesi gereken kişilerin internet tarayıcılarında farklı işlemler yapmak zorunda kalıyorum ve yine kullanıcılar izleye bilmek için IP adreslerini ve şifrelerini girmek zorunda kalıyorlar. Elinizde ufak bir uygulama mevcut mu bu IP kameraların iplerini ve kullanıcı ad ve şifrelerini tanımlayacağım örneğin kullanıcı a işletmesini izlemek isterse a ya tıklayacak b yi izlemek isterse b işletmesine tıklayacak bununla ilgili ufakta olsa elinizde bir aplication veya önerebileceğiniz bir program var mıdır ? Şİmdiden teşekkür ederim.

Gönderildi : 09/06/2012 15:02

(@mehmetparlakyigit)
Honorable Member
Konu başlatıcı

çok önceden alınmış kameralar anlıyacağın sarı çizmeli mehmet ağa hesabı 

Gönderildi : 10/06/2012 01:37

(@mehmetparlakyigit)
Honorable Member
Konu başlatıcı

BALANDİ BX-601
KAYIT KARTI MARKA MODELİ-BALANDİ TV-9204AV

diğeride 

KAYIT CİHAZI MARKA MODELİ-AVENİR-0408A

Gönderildi : 11/06/2012 15:15

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4324
Co-Helper

Internet üzerinde bu amaçlı birçok manage yazılımı görebilirsiniz. axis.com a bir bakın birde softpedia üzerinde internet/webcam kategorisinde bir çok free tool mevcut bazılarına bakmıştım. Bu iş deneme yanılma işi her program her cam'i görüntüleyemiyor. Biraz uğraşmalısınız.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 11/06/2012 20:08

Paylaş: