Forum

BackupExec 2010 Fil...

Bildirimler
Hepsini Temizle

BackupExec 2010 File Backup Problem

5 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
428 Görüntüleme
(@CihanKol)
Gönderiler: 105
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Bir müşterimin sisteminde backupexec 2010 kullanılmakta ve abzürt bir sorun ile karşılaştık. Sistemde Exchange ve SQL DB lerini, System State'leri sorunsuz olarak yedekliyor. File Server üzerinde bulunan kullanıcı isimlerine ait(örn: Cemal, Kemal, Hasan) klasörleri ve onun altındaki alt klasörleri de yedeklerken  hiçbir şekilde klasör yada alt klasör içinde bulunan dosyaları(xls,pdf,docx,tmp vs.) yedeklemiyor.

Konu ile ilgili yardımcı olabilirseniz sevinirim.

İyi Çalışmalar

Gönderildi : 22/05/2012 13:21

(@canbolat)
Gönderiler: 1253
Noble Member

Merhaba ,

Selection List'de ilgili sürücünün yanında /subdir  olarak görünüyor mu ? örn ;  \\filesrv.domain.com.tr\D:\*.* / subdir

Job history'de görünen çıktıyı paylaşır mısınız ?

Gönderildi : 23/05/2012 03:18

(@CihanKol)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Job History File Server!a ait resim için lik aşağıdadır. \\filesrv.domain.com.tr\D:\*.* / subdir olarak görünmüyor. Ancak Job'u editlediğimde ilgili dosyaların da seçili olduğunu görüyüorum

İyi Çalışmalar

Gönderildi : 23/05/2012 11:34

(@canbolat)
Gönderiler: 1253
Noble Member

Selection list'e geldiğinizde paylaşımların bulunduğu sürücüyü(d: ve ya f:) işaretleyip , alınmasını istemediğiniz klasörleri exclude edin yani işaretlemeyin.Bu şekilde kaydedip job'u tekrar başlatır mısınız ?

Gönderildi : 23/05/2012 14:49

(@CihanKol)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Bu şekilde yapıp denemiştim. Ancak sonuç alamamıştım. Şimdi job metodunu değiştirip yedek aldırıyorum. Sonuc hakkında bilgi vereceğim.

İyi Çalışmalar

Gönderildi : 23/05/2012 16:59

Paylaş: