Forum

ManageEngine Servic...

Bildirimler
Hepsini Temizle

ManageEngine Service Desk Türkçe

6 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
796 Görüntüleme
(@kemalettintaylan)
Gönderiler: 279
Reputable Member
Konu başlatıcı

merhaba herkese 

ManageEngine Service Desk 8.1.0 Build 8103 kullanıyorum Türkçe versiyonu var mı ?

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler 

Gönderildi : 08/05/2012 20:20

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Merhaba,

Şuan bildiğim kadarıyla tr versiyonu yok. Ancak siz kurulumu yaptıktan sonra. admin yada hangi user ile yönetecekseniz o user ile giriş yapın. Daha sonra sağ üst köşede usernamae yazan yerin sol tarafında kişisel ayarlar tazında bir bnölüm var. Oraya tıklayın, açılan bölümden Türkçe seçip uygulayın. Artık bu user için panel tr gelecektir.

Keyifli çalışmalar.

Gönderildi : 08/05/2012 20:32

(@kemalettintaylan)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Şuan bildiğim kadarıyla tr versiyonu yok. Ancak siz kurulumu yaptıktan sonra. admin yada hangi user ile yönetecekseniz o user ile giriş yapın. Daha sonra sağ üst köşede usernamae yazan yerin sol tarafında kişisel ayarlar tazında bir bnölüm var. Oraya tıklayın, açılan bölümden Türkçe seçip uygulayın. Artık bu user için panel tr gelecektir.

Keyifli çalışmalar.

en guncel versiyonu kurdum çalıştırdım butun templateri yaptım kullanıcı tarafında Türkçe yok mu diye bir soru geldi:) tekrar kurmamak için lazım  Uğur bey bu versiyonda dil seçeneği çıkmıyor yada güncelleştirmelerde gelecektir bilmiyorum 

Gönderildi : 08/05/2012 20:54

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Kişisel ayarlar bölümünde hangi diller var.

Gönderildi : 08/05/2012 21:00

(@kemalettintaylan)
Reputable Member
Konu başlatıcı

sadece ingilizce var 

Gönderildi : 11/05/2012 13:02

(@DenizEsiyok)
Gönderiler: 1
New Member

Merhabalar,

Manageengine SDP ürününün MultiLanguage versiyonu Türkçe dil desteği sunmaktadır.

[email protected] adresine mail atarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gönderildi : 11/06/2012 22:29

Paylaş: