Forum

Acronis clone disk-...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Acronis clone disk-320 gb disk 136 gb düştü

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
388 Görüntüleme
(@osmantanriverdi)
Gönderiler: 51
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba

2 gündür kafayı yiyecem...İlk önce forumda aradım ama bulamadım...

Sorun şu toshiba 80 gb diski acronis clone işlemi ile seagete 320 gb diske clone lama yapınca disk biostan 136 gb ve windowstan 128 gb gözükmeye başladı 5-6 saat uğraştım ama düzelmeyince seagate diski götürüp değiştirdim ve yenisini aldım fakat aynı clone lama işlemini yapınca yine aynısı oldu...benim merak ettiğim seagate 2.5" 320 gb diskin firmaya gelen serisinde mi sorun var...yoksa ben bir yerde mi yanlış yapıyorum.Eğer ben yanlış yaptıysam bunu düzeltmenin bir yolu var mı?Garantisi geçerli olur mu?

acronis home 2011 kullandım...düzeltmek için paragon hardisk manager ile deniyorum 298 gb gözüküyor burda diskin partionlarını silip yeniden oluşturmayı denedim fakat düzelmedi...Acronis Disk Director 11 Home ile bakınca da 128 gb gözüküyor ...burdada bissürü yol denedim ama olmadı...(mbr kayıtlarını düzeltmeyi filan denedim olmuyor)

Sakın bana kimse disk yönetim penceresinden....söylemesin o işlemi biliyorum zaten ordada disk toplam kapasite 128 gb gözüküyor...en son seagate nin programını denedim şimdide 31 gb gözüküyor...Bu arada win 7 kullanıyorum

Gönderildi : 20/05/2011 06:52

(@huseyinertugrul)
Gönderiler: 1112
Noble Member

Bir linux sistem altında diskini kontrol etmeyi denedinmi?

Gönderildi : 20/05/2011 14:24

Paylaş: