Forum

ideal administratio...

Bildirimler
Hepsini Temizle

ideal administration hakkında

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
421 Görüntüleme
(@YasinCeliloglu)
Gönderiler: 123
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar. İdeal administration programında bazen kullanıcıların ne yaptığını denetlememiz gerekiyor ve taking remote controle deyip kullanıcıya bağlandığımızda sağ aşağıdaki araç çubuğunda kullanıcıda TightVNC iconu cıkıyor ve üstüne gelindiğinde bilgisayarına kimin bağlandığını görebiliyor. Acaba bunu engellemenin bir yolu yokmu? kullanıcı görmesin istiyoruz

Gönderildi : 24/11/2010 19:02

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 33008
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

Kişilik haklarına aykırı bir özellik ve legal olmadığı için bu platform üzerinden paylaşmak çok doğru değil bence. Eğer bilen var ise özelden size ulaşabilir.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 24/11/2010 22:54

(@YasinCeliloglu)
Gönderiler: 123
Estimable Member
Konu başlatıcı

Hakan Hocam haklisiniz legal olmayabilir ama sirket ici sorumluluklarini suistimal eden kullanicilar var. Su an ayrica websense imiz pasif durumda. Ha kullanicinin arkasina gecip ne yapiyor diye bakmisiz ha burdan izlemisiz. Herkes is vaktinde is yapsa sorunumuz yok zaten. Tesekkurler cevabiniz icin. (Ayrica yurtdisinda calisiyorum calistigimiz ulkede legal  )

Gönderildi : 25/11/2010 15:35

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 33008
Illustrious Member Yönetici

Beni yanlış anladınız, yani bu platform, Microsoft, IBM, HP, GFI vb pek çok global oyuncu tarafından desteklenen ve ayrıca kontrol edilen bir portal. İnanın bu global oyunculardaki bazı arkadaşlar bizi o kadar iyi takip ediyor ki kendi ürünleri konusunda forum üzerinde çok fazla aktivite gösterenler ile özel olarak bile görüşüyorlar. Bu nedenle senin haklılığın bir yana bunu açık olarak buradan paylaşmak doğru değil dedim.

Olay bundan ibarettir.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 25/11/2010 17:23

Paylaş: