Forum

Symantec Backup Exe...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Symantec Backup Exec Job Rate

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
410 Görüntüleme
(@FarukDemirhan)
Gönderiler: 38
Trusted Member
Konu başlatıcı

Şirket bünyesinde symantec backup exec 12 versiyonu ve mail server olarak da lotus kullanıyoruz. Düzenli backup alırken job rate daha önce yaklaşık  1,974.00 mb/min iken son günlerde  895 mb/min te kadar düştü. Yalnız sadece Lotus serverin backup alırken bu durum yaşanıyor. Diğer sistem backuplarını alırken stabil hızda devam etmekte.

Gönderildi : 24/02/2010 14:55

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32987
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

Bu saatlerde çalışan başka bir job var mı lotus üzerinde veya lotus makinesinde veya aynı switch i kullanan başka bir makinede network trafiği yapacak bir etlem ?

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 24/02/2010 15:51

(@FarukDemirhan)
Gönderiler: 38
Trusted Member
Konu başlatıcı

Hayır yok. Yedekleme sistemi haftalık full sistem yedeği (lotus hariç) ve günlük lotus yedeği şeklinde idi. Bu şekilde rate değerleri düzgün şekilde çalışıyordu fakat 2 gün önce lotus yedeğini full sistem yedeğine entegre ettik başka zamanlama şekilleri kullanarak. Baktık rate değerleri düştü tekrar eski haline getirdik fakat gene de rate değerleri düzelmedi maalesef.

Gönderildi : 24/02/2010 15:57

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32987
Illustrious Member Yönetici

anlıyorum , o zaman bu jobları silip tekrar oluşturmayı denermisiniz. birde agent versiyonlarınız güncel değil mi ?

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 24/02/2010 18:10

Paylaş: