Forum

Kaspersky GetSystem...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Kaspersky GetSystemInfo (GSI Parser)

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
613 Görüntüleme
(@OnurARABACI)
Gönderiler: 389
Reputable Member
Konu başlatıcı

Kaspersky firmasinin uretmis oldugu GetSystemInfo yazilimi portable 450kb'lik bir uygulamadir. Ozet'le uygulamanin calistigi bilgisayarda genis bir rapor dosyasi olusturarak mevcut kullanmis oldugunuz sistem hakkinda oldukca fazla detaya inebileceginiz bir rapor olusturmaktadir.

http://www.getsysteminfo.com

Olusan rapor dosyasi uretici firma sitesine upload edildiginde ayrintili bir sistem analizine erismis oluyorsunuz.

Ozellikle uzak kullanicili problemlerde zaman zaman karsi taraf ile iletisim kurabilmek buyuk bir sorun teskil etmektedir. Bu yontem ile uzak kullanici tarafinda olusacak olan raporun size iletilmesini saglamaniz sorunu cok daha detayli incelemenize olanak sagliyacaktir.

Gönderildi : 22/06/2009 16:46

(@Iamnotgreen)
Gönderiler: 36
Trusted Member

Teşekkürler bilgi için fakat resimler görünmüyor.

Gönderildi : 22/06/2009 17:18

(@OnurARABACI)
Gönderiler: 389
Reputable Member
Konu başlatıcı

Teşekkürler bilgi için fakat resimler görünmüyor.

Bende bir sorun gozukmuyordu yinede farkli bir image hosting'e daha yukleyerek guncelledim.

Gönderildi : 22/06/2009 17:36

(@srhat)
Gönderiler: 1
New Member

Üstelik artık GetSystemInfo artık Türkçe! 

Gönderildi : 24/04/2010 23:09

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Teşekkürler.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 24/04/2010 23:31

Paylaş: