Haberler

CES 2021’in Gerçekleştirilme Tarihi Belirlendi

En büyük yıllık teknoloji etkinliği Consumer Electronic Show (Tüketici Elektronik Şovu) CES, her yıl olduğu gibi bu yıl da ocak ayında gerçekleştirilecek. Tüketici Teknoloji Derneği CTA’in açıklamasına göre salgın sebebiyle ilk defa olarak, CES 2021 tamamiyle dijital bir etkinlik olacak ve izleyiciler etkinlik canlı yayınını internet üzerinden izleyebilecekler. Teknoloji etkinliği 11 ocaktan 14 ocak tarihine kadar sürecek ve etkinlik hem medyaya hem de halka açık gerçekleştirilecek. Fakat yine de önceden kayıt olmak gerekecek.

İlgilenen izleyiciler resmi CES 2021 web sitesini ziyaret edip oradan kayıt oluşturabilecek. Web sitesine göre, endüstrinin profesyonelleri kendilerini etkinliğe kaydederken endüstri ile alakalarının ispatını sunmak zorunda olacak. Ayrıca katılımcıların 18 yaşında ya da daha büyük olması gerekiyor. Önceki CES hesapları bu yıl için geçerli olmayacak.

Tıpkı geçen yıllarda olduğu gibi, bu yılın katılımcıları da Intel, Samsung, Philips, Canon, Lenovo, LG ve dahasını içerecek. Intel kendi davetiyelerini yollamış durumda ve CES sunumunu 11 ocak tarihinde gerçekleştirecek. Katılımcıların tam listesine buradan, etkinlik takvimine ise buradan ulaşabilirsiniz.

Etkinliğin 12 ocak tarihinde ödüllü şarkıcı Billie Eilish’in canlı bir performansı bulunacak. Performansa sadece CES 2021 dijital ortamından ulaşılabilecek. Billie Eilish’in yanı sıra Ryan Seacrest ve Dua Lipa da şova konuşmacı olarak katılacak.

Şova konuşmacı olarak katılım gösterecek endüstriden isimler ise Google, IBM, WarnerMedia ve The New York Times gibi bir yelpazeden geliyor.

Kaynak: firstpost.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.