Haberler

App Store’un Favori Uygulamaları Açıklandı!

Dünya’da en çok kullanılan uygulama mağazalarından App Store, yeni bir açıklamayla gündeme geldi. Mağaza Türkiye’nin kullanmayı en çok sevdiği ve vakit geçirdiği uygulamaları yayınladı.

Dünya teknoloji devi olan Apple, kullanıcılarına etkin bir alan sunarak her türlü detayı vermeye çalışıyor. Özellikle App Store için indirilmeye sunduğu bütün uygulamalar çokça beğenilerek yüksek sayıda değerlendirme alıyor. Bu alanda Türkiye için çok sevilen ve indirilen uygulamalar belli oldu. Listenin başında şaşırtan isimler bulunuyor.

Apple, kullanıcılar için yepyeni ve iş odaklı bir dünya sunmaya çalışmaktadır. Bunun için uygulama geliştiricilerin sunduğu her türlü detayı yakalayan şirket, değerlendirme olarak Türkiye’nin adımlarını yakından izlediğini açıkladı. 2022 yılı içerisinde en çok sevilen uygulamaların başında S Sports Plus bulunuyor. Uygulama bugüne kadar en fazla indirilen ve favori uygulamalardan bir tanesi olmuş durumda.

App Store Listesinde Beklenmeyen Uygulamalar Var!

S Sports Plus uygulaması ilk sırayı yakalamışken arkasından gelen Breath Hub ve Bidiyet – Fasting & Kilo Verme oldukça yüksek bir puanla karşımıza çıkmakta. Kullanıcıları oldukça derinden etkileyen bu uygulamalar en fazla vakit geçirilen seçenekler arasında yer alıyor. Açıklanan listenin geri kalanında ise VSCO: Foto & Video Düzenleyici, Kompanion: Aralıklı Oruç, Gmail, beIN Connect, VivaVideo – Video Düzenleyici ve çeşitli Adobe uygulamaları yer almakta. Özellikle bu tarz uygulamaların bulunması Türkiye’deki insanların ilgi odaklarını net bir şekilde açıklayabiliyor.

Apple

App Store 2008 yılında kurulmuş ve o günden bu yana pek çok kategoride uygulama hizmeti vermiştir. Anlık olarak iki milyonu aşmış sistem, her geçen gün uygulama sayısını büyütmeye devam ediyor. Yapının kullanıcıları için her türlü detayı sunmaya çalışması ve kullanıcıya zarar verebilecek uygulamaları platformdan kaldırması ise herkesi mutlu eden yanlarından birisi.

Kaynak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu