Haberler

Amazon Prime Day İndirim Tarihleri Belli Oldu

Amazon Prime sahiplerinin yararlanabileceği indirim tarihleri 13-15 Ekim olarak belirlendi.

Şirketin 27 Eylül’de resmi açıklama yapması beklenirken, Amazon depo çalışanlarına gönderdiği mailde 13 ve 20 Ekim aralığındaki izin taleplerinin kabul edilmeyeceği belirtilmiş.

Geçen yıl 15-16 Temmuz tarihinde yapılan etkinlikte araştırmacılara göre yaklaşık 100 milyonu aşkın ürün satıldığı ve 6 milyar dolar gelir elde edildiği söylenmişti.

Geçtiğimiz günlerde 7.90 TL abonelik ücretiyle Türkiye’de de kullanıma açılan Prime hizmeti tüketicilerin büyük ilgisiyle karşılaşmıştı. Önümüzdeki ay gerçekleştirilecek olan etkinlikte büyük indirimler bekleyen Prime aboneleri, Amazon Prime servisine talebin artacağına da işaret edebilir.

Koronavirüs etkilerinden dolayı Temmuz ayından beri ertelenen etkinliğin, tüketiciler tarafından büyük bir ilgiyle karşılaşılacağı bekleniyor.

Kaynak

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.