Haberler

9 Kasım ÇözümPark Teknoloji Sohbetlerinde İçeriği Siz Belirleyin!

ÇözümPark Bilişim Portalı olarak 135′ den fazla etkinlik yaparak siz değerli bilişim sektörü çalışanlarına en yeni nesil teknolojiler hakkında bilgi vermeyi hedefledik. Bu etkinliklerimizi aşağıdaki web sitemizden inceleyebilirsiniz;

https://etkinlik.cozumpark.com/

Bu yılda her zaman olduğu gibi pek çok çözüm ortağı ve üretici ile etkinliklerimize devam ediyoruz. Ancak bu etkinliklerden birisi için sizlere içerik belirleme özgürlüğünü tanıyoruz. Hali hazırda belirlediğimiz konsepte ek olarak sizlerden en çok istek alan konular için ayrı bir salon yaparak eş zamanlı 4 salonda gerçekleşecek bir seminer planlıyoruz.

Eğer sizde içerik konusunda söz sahibi olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken formu doldurmak.

https://onedrive.live.com/survey?resid=3E8D1EF4AB800399!88300&authkey=!AIVbaVc423IG44Y

Hakan Uzuner

2002 yılından beri aktif olarak bilişim sektöründe çalışmaktayım. Bu süreç içerisinde özellikle profesyonel olarak Microsoft teknolojileri üzerinde çalıştım. Profesyonel kariyerim içerisinde eğitmenlik, danışmanlık ve yöneticilik yaptım. Özellikle danışmanlık ve eğitmenlik tecrübelerimden kaynaklı pek çok farklı firmanın alt yapısının kurulum, yönetimi ve bakımında bulundum. Aynı zamanda ÇözümPark Bilişim Portalı nın Kurucusu olarak portal üzerinde aktif olarak rol almaktayım. Profesyonel kariyerime ITSTACK Bilgi Sistemlerinde Profesyonel Hizmetler Direktörü olarak devam etmekteyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu