Forum

MCSA dump siteleri

Bildirimler
Hepsini Temizle

MCSA dump siteleri

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
1,945 Görüntüleme
(@bunyaminavci)
Gönderiler: 6
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Microsoft sertifikası için sınava girenler braindump ve examcollection tarzı sitelerden soruları alıp hazırlanıyorlardı. Sistem biraz değişmiş gibi görünüyor. Braindum'da server 2016 yok. Exam'da ise güncel gözükmüyor; ocak 2017 soruları var. "100% Money Back Guarantee" adı altında bir sürü site soru vaad ediyor. Ama garanti detaylarını incelediğinizde satır arasında garanti vermediklerini anlıyorsunuz. 

Microsoft sınava kayıt olurken MeasureUp'ın "hazırlanma testleri"ni 50USD'ye öneriyor. Sınava kayıt olurken almazsanız 100 USD ödemeniz gerekiyor.

Sınav sorularına çalışırken kullandığınız soru havuzları konusunda öneri verebilir misiniz?

Teşekkürler.

Gönderildi : 04/07/2017 14:17

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

Eskisi daha sistem iyi değil, benim eğitmenlik yaptığım zamanlarda öğrencilerim girer geçerdi, sorular çok yakın çıkardı, şimdi giren öğrencilerden duyduğum kadarı ile %50, %60 çıkıyor. Özetle çalışmalısınız, konuyu biliyor olmanız lazım en az bir dump satın alıp ona göre giriyorsunuz, dump dan soru gelir ise ne ala gelmez ise biliyor olmanısınız, özetle işler eskisi kadar kolay değil zaten doğrusuda bu zaten.

Bunun temel sebebi ise artık sertifikasyon eskisi kadar popüler olmadığı için insanlar çok para kazanamıyor bu işten o yüzden bu dumplarında kalitesi düşük.

Son özet, çalışmadan kesinlikle girmeyin.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 06/07/2017 01:36

(@bunyaminavci)
Gönderiler: 6
Active Member
Konu başlatıcı

Hakan Bey bilgi için teşekkürler. 

Measureup'ın testlerini denedim. Oldukça öğretici ve sınav sistemine hazırlayıcı. Tüm şıkların açıklamasını yapıyor. Ve birebir microsoft test simülasyonu yapıyor. Havuzda 150 sorusu var. 

Sorular çıkıyor mu? Hayır. Bir tane bile soru çıkmadı.  Measureup bilgi seviyenizi arttırıp sınav sistemini anlamanız ve adapte olmanı için iyi bir seçenek olabilir, o kadar.

Bunun dışında kalan dump sitelerinde bazıları eski sorular oluyor, bazıları yanlış. İyi bir yer yakalarsanız tüm sorullar aynı şekilde karşınıza çıkabiliyor.

Gönderildi : 17/08/2017 21:09

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Bilgi ve tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkürler.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 18/08/2017 00:45

Paylaş: