Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Excel donuyor

6 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
903 Görüntüleme
(@sefakaraarslan)
Gönderiler: 13
Eminent Member
Konu başlatıcı

excel'i kullanırken bazen üst taraf donuyor yani (giriş,ekle,görünüm,formüller,sayfa düzeni v.s) bunların hiç birine tıklama yapamıyorum fakat satır ve sutunların içerisine girip yazı yazabılıyorum veya kelime yazabiliyorum.Bu sorunu excel sayfasını aşşağı indirip tekrar açtıktan sonra sorun çözülüyor konu ile ilgili yardımlarınızı rica ediyorum office 2013 kullanıyorum

Gönderildi : 27/11/2015 13:14

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

merhaba,

ofis 64-bit mi? eğer 64-bit ise kaldırıp 32-bit olanı kurun.

Gönderildi : 27/11/2015 17:12

(@sefakaraarslan)
Gönderiler: 13
Eminent Member
Konu başlatıcı

Ne fark eder ki cihaz 64 bit ama birde diğer cihazlarda da aynısı kurulu ama onlarda herhangi bir sıkıntı yaratmıyor ?

Gönderildi : 27/11/2015 18:22

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309

doğru diyorsun ne fark eder ama fark ediyor işte. karşılaşmamış olsaydım zaten yazmazdım arkadaşım. microsoftun sitesinde bile 64-bit'in sorun çıkarabileceği yazmaktadır...

Gönderildi : 27/11/2015 19:12

(@ugurburma)
Gönderiler: 1973
Üye

Microsoft un VLS sitesinde "karşıdan yüklemeler" bölümünde :

Önemli: Microsoft tüm platformlar için varsayılan seçenek olarak Office 2013, Project 2013 ve Visio 2013 uygulamalarının 32-bit (x86) sürümlerinin kullanılmasını önerir.

yazıyor.

Gönderildi : 27/11/2015 20:33

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32994

Merhaba,

Bir öneride benden, eklenti var ise eğer office için yüklemiş bunları kaldırmayı deneyebilirsiniz. Veya o ofis office 365 ile ilişkili ile herhangi bir office programı içerisinde account için yeniden şifre tanımı yapmayı deneyin.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 27/11/2015 21:47

Paylaş: