Forum

İSpanyolca Kursu

Bildirimler
Hepsini Temizle

İSpanyolca Kursu

7 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
554 Görüntüleme
(@EminBora)
Gönderiler: 20
Eminent Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar universite öğrencisiyim ve malum boş vakti olan bir insanım.Boş vakitlerimi kendimi geliştirerek kullanmak istediğimden ingilizce kursuna yazılmayı düşünüyorum.Bir arkadaşım Infolang Dil Okullarını önerdi %100 öğretme garantisi veriyolarmış %90 ders devamlılığı yaptığında.Bana cazip geldi fakat başka öneri ve tavsiyeleri olan varsa sevinirim..

Gönderildi : 14/02/2012 04:59

(@ugurburma)
Gönderiler: 1973
Üye

Başlığınız İspanyolca, altta ingilizce yazıyor????

Gönderildi : 14/02/2012 12:14

(@emrahyilmaz-2)
Gönderiler: 1087
Noble Member

Başlık ispanyolca ama ingilizice den bahsetmişsin.

Eğer ki ispanyolca ile ilgili sorarsan Cervantes e gitmeni tavsiye ederim. Tarlabaşında yerleri. İspanyolca yı ve ispanyol kültürünü aynı anda öğreten muhteşem eğitim evi.

Ben bir dönem gittim ve çok eğlendim. Tavsiyem mayıs dönemine getir. Çünkü o dönemlerde şenlikler oluyor.

Hasta luego amigo. 

Gönderildi : 14/02/2012 12:15

(@EminBora)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Tavsiyen için çok teşekkürler gecen ay yazmıştım bu yazıyı yazdıkdan yaklaşık 1-2 hafta sonrada infolang dil okullarında kursa başladım çok memnunum şuana kadar herşeyden memnunum..Umarım bu kursu bitirirsem aynı yerde tavsiyelerinizede uyarak ispanyolca kursuna başlamayı duşunuyorum saygılarla..

Gönderildi : 14/03/2012 04:50

(@emrahyilmaz-2)
Gönderiler: 1087
Noble Member

Peki kurs nasıldır, eğitmenleri ve ücreti hakkında bilgi verir misin?

Ayrıca eğitim yerleri nerede?

Gönderildi : 14/03/2012 15:28

(@EminBora)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Mesajınızı gec gordum kusura bakmayın..Kurs haftanın belirli gunlerınde ve sınıflar oyle aşırı kalabalık değil öğrencinin oğrenmesi için gereken ortam sağlanmış yerleri de istanbul ıcın kouşuyosak ben kadıköydekini biliyorum fakat bakırköy ve beşiktaşdada şubeleri var ayrıca...Adres bilgisi zaten ınternet sayfasında yazıyodur.Ben bir forum doldurmuştum ordan benle ıletısıme gecmıslerdı bılgı vermslerdı sızede atıyım o forumu sızı ararlar zaten

http://www.infolang.info/eformlar_detay.asp?eFormNo=142

Gönderildi : 21/05/2012 19:19

(@ibrahimeker)
Gönderiler: 1
New Member

Peki kurs nasıldır, eğitmenleri ve ücreti hakkında bilgi verir misin?

Ayrıca eğitim yerleri nerede?

ispanyolca dil kursları heryerde var bende çok araştırdım. ama farklı farklı eğitimler veriyorlar. bazıları grammer ağırlıklı oluyor, bazıları konuşma ağırlıklı. aşağıda bir site var anket vs. seçim yapmanızda yardımcı olabilir.

http://www.ispanyolcakursu.com/

Gönderildi : 05/09/2013 05:35

Paylaş: