Forum

Radmin 3.4 Hakkında

Bildirimler
Hepsini Temizle

Radmin 3.4 Hakkında

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
1,703 Görüntüleme
(@Fethi_Uslu)
Gönderiler: 3
Active Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar Benim Sizlerden İstediğim Yardım Konusu Şu ; Ben win 7  64 bit veya 32 bit Kullanan Bilgisayarlar Arasın radmin 3.4 kullanmak istiyorum ama radminle baglandıgım bilgisayarda renk düzeni  windows 7 basic olarak değişti diyerek uyarı veriyor ve ayrıca ekranda gelip gitme gibi bir kırpma meydana geliyor e hayli ile karşıdakide bilgisayara birşeyler oldugunu anlıyor bunu anlamadan nasıl izleye bilirim radmin kullananlar veya onun yerine benim isteğimi karşılayacak bir program bilen varmı ? Bu Arada malum hastane ortamında bazende radminle yönetmek gerekiyor şimdiden ilgilenen ve yardımcı olan arkadaşlara tşk ediyorum

Gönderildi : 29/01/2012 02:35

(@canbolat)
Gönderiler: 1253
Noble Member

Bağlantı türünü view only mi yoksa full control olarak mı deniyorsunuz ?

Daha önce radmine benzer programlarla  izleme ve raporlama yapıyorduk.Dameware ve Mytr ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Gönderildi : 29/01/2012 02:43

(@Fethi_Uslu)
Active Member
Konu başlatıcı

Türkçe Versiyonu Sadece Görüntüle Ve Tam Kontrol Var Bende Sadece Görüntüle Yapmak İstiyorum Ama Karşı Tarafta Ekran Gidip Gelince Birşey Oldugu Anlaşılıyor Sizin Programlarada Bir Bakacağım Ama Bunun Çözümü Varsa Daha İyi Olur

Gönderildi : 29/01/2012 23:27

(@volkancelikav)
Gönderiler: 7
Active Member

merhaba bende bu sorunu yaşıyorum çözümü bulabilen varmıdır.

teşekkür ederim

Gönderildi : 22/06/2016 21:59

(@UmutTonguc)
New Member

Öncelikle merhabalar,

Casus yazılımlarını bu tür uzaktan destek yazılımlarından ayıran tek şey bağlanılmak istenilen bilgisayarın kullanıcısından onay almaktır. Ben de radmin ile kullanıcılarının bilgisayarlarına bağlanıp destek veriyorum. Ekran kapanma olayı da bir sorun değil. Siz kullanıcının bilgisayarına bağlandığınızda ekran kırparak bir nevi kullanıcıyı uyarı veriyor. Zaten ben de destek vermeden önce bilgisayarınıza bağlanacağım müsait misiniz diye bir onay alıyorum.

Bence başka bir program araştırmalısınız. Belki "ammyy" işinizi görür. Bütün kullanıcılara kendi ID'nizi güvenli olarak kayıt edin. Bir sonraki bağlanmanızda onay istemeden, haberleri olmadan bağlanabileceksiniz.

Gönderildi : 22/07/2016 20:59

Paylaş: