Haberler

Windows 10 Versiyon Güncelleştirmeleri Sızdırıldı Mı?

Get-VMHostSupportedVersion” PowerShell komutu bize önümüzdeki günlerde Windows 10 2004 özellik güncelleştirmesinin adının “Mayıs 2020 Güncelleştirmesi” olarak değiştirileceği ve bir sonraki gelecek olan güncellemenin 20H2 sürümünün “Manganez” olarak adlandırılacağı bilgisi sızdırıldı.

Get-VMHostSupportedVersion PowerShell komutu, Hyper-V yüklü bir makinede kullanıldığında, yerel bilgisayarda desteklenen tüm sanal makine yapılandırmalarını listeleyerek görmenizi sağlar.

Komutu kullanarak, bir sonraki sürümün “Microsoft Windows 10 Mayıs 2020 Güncelleme / Sunucu 2004” olarak adlandırıldığını görülmektedir.

Güncelleme Çıktısı

PowerShell komut çıktısında görülen isimlerin, ilk olarak Nisan 2019 güncelleştirmesi olarak adlandırılan ve sonrasında Windows Mayıs 2019 güncelleştirmesinde görüldüğü gibi her zaman güvenilir olmayabileceği ve yayın tarihinde değişiklikler olabileceği öngörülmektedir.

Kaynak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.