Anasayfa » WIN Eurasia Öncesinde '5G Arena' Lansmanı Gerçekleştirilecek

Makaleyi Paylaş

Haberler

WIN Eurasia Öncesinde '5G Arena' Lansmanı Gerçekleştirilecek

Hannover Fairs Turkey ve sektör profesyonellerinin iş birliğiyle, dijitalizasyon ve Endüstri 4.0, insan-robot etkileşimi senaryoları 5G ile canlı olarak 16 Ocak’taki lansmanda test edilecek.

Hannover Fairs Turkey Fuarcılık öncülüğünde sektörün önde gelen Tümleşik dijitalizasyon ve Endüstri 4.0, insan-robot etkileşimi senaryolarının 5G ile canlı olarak Türkiye’de ilk kez test edilecek olan 5G Arena projesinin lansmanı, 16 Ocak 2020 tarihinde Kartal’ daki Schunk Türkiye Ofisi’ nde gerçekleştirilecek.

Hannover Fairs Turkey Fuarcılık Genel Müdürü Alexander Kühnel, ENOSAD Başkan Yardımcısı Dr. Hüseyin Halıcı ve Schunk Türkiye ve Orta Doğu Ülke Müdürü Emre Sönmez’in açılış konuşmaları yapacağı lansman saat 10.00’da başlayacak.

Proje; Hannover Fairs Turkey Fuarcılık öncülüğünde, Siemens, Mitsubishi Electric, MCS, i2i Systems, SICK, Universal Robots, Schunk Türkiye, IQ Vizyon, Merlicon, Oppent, Siskon, Simtek ve Trio Mobil iş birliği ile hayata geçiriliyor.


Türkiye sanayisinin akıllı üretim için 5G vizyonu kapsamındaki uygulamalar, Türkiye’de ilk defa 12-15 Mart 2020 tarihleri arasında WIN EURASIA “5G Arena” özel alanında sergilenecek.

Kaynak

Link

Makaleyi Paylaş

Cevap bırakın

Email adresiniz gizli kalacak Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

Bunları kullanabilirsinizHTML etiketler ve öznitelikleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>