Haberler

Veeam, 2021 Yılına Lisans Değişiklikleri ile Giriyor

Veeam, 1 Ocak 2021 yılı itibari ile iş ortakları programında bazı lisans değişikliğine gideceğini duyurdu.

Kiralık SKU’ların bu değişiklikten etkilenmeyeceğini duyuran Veeam, soket lisans sahibi olmayan ve yeni müşteriler için fiyat değişikliğinin propartner sayfası üzerinden yansıdığını belirtti.

Buna göre; Soket lisans sahibi olmayan müşteriler ile yeni müşteriler için hem Veeam Backup & Replication™’ın hem de Veeam Availability Suite™’in Standard ve Enterprise sürümü soket bazlı lisans ve Temel Destek satışını sonlandırdı. Kullanım ömrü sona eren bu SKU’lar ve soket müşterilerinin satın alımları ile ilgili yeni fiyatları kontrol edebilirsiniz şeklinde bilgi aktardı.

Ekstra bir hatırlatma daha ekleyen Veeam, Lütfen bu değişikliklerin soket bazlı Veeam ürünlerine sahip mevcut müşterilerinizi etkilemeyeceğini unutmayın. Mevcut soket lisans sahibi müşterileriniz, tüm sürümler (Standard, Enterprise veya Enterprise Plus sürümleri) için hiçbir destek seviyesi kısıtlaması olmadan soket başına ek lisans satın almaya devam edebilir. Soket başına Veeam Backup Essentials™ ve Management Pack lisansları, tüm müşteriler için tamamen aynı kalacak. Değişikliklerle ilgili işlemler ister distribütörler ister iş ortakları aracılığıyla yapılıyor olsun, söz konusu değişiklikler Veeam fiyat listesine yansıtılacak.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.