Haberler

TurkNet Dünya Standartlarına Çıkmaya Başlıyor!

İnternet sektöründe hızlı kampanyalarla yoluna devam eden TurkNet, yeni düzenlenen basın etkinliğinde farklı açıklamalarda bulundu.

İstanbul merkezli bir internet servis sağlayıcısı olan Turknet, 1996 yılından bu yana kullanıcılarına hizmet vermektedir. Hizmetlerini her zaman aralıksız ve kesintisiz sağlamaya çalışan şirket, yapılan basın etkinliğinde düşük kotalı paketler ve basit tarifeler hakkında konuştu. Diğer firmaların düzenledikleri servislere de değinen şirketin özellikle bütün bu müşteri haklarının olumsuzluğa düşmesini artık ‘’ONAYLAMIYORUM’’ ifadesiyle karşıladığı belirtildi.

TurkNet Yeni Reklam Kampanyası Peşinde!

İnternet deneyimi açısından bütün kullanıcılarına eksiksiz hizmet vermeye devam eden TurkNet, yapılan etkinlikle beraber yeni bir reklam kampanyası başlattığını açıkladı. Reklam kampanyası içerisinde müşterilerin mağdur olmamasını ve üretimi yavaşlatan bütün sektörel düşüncelerin ortadan kaldırılacağı söyleniyor. Bunun yanında farklı ifadeler de kullanılarak yeni bir çağın başladığı TurkNet CEO’su Cem Çelebiler tarafından söylendi.

Basın açıklamasında konuşmalarını gerçekleştiren TurkNet CEO’su Çeliber, konu hakkında şu açıklamalarda bulundu: “Firmamız olarak, kotasız, taahhütsüz ve hızlı internet sunuyoruz. Amacımız, tüm internet kullanıcılarına dünya standartlarında, 1.000 Mbps’ye kadar eşit indirme ve yükleme hızında, kaliteli bir internet deneyimi sunabilmek, sektörde ‘ezber bozan’ marka olarak üniversite ve teknoparklardan başlayarak GigaFiber altyapımızı her gün genişletiyoruz. Daha kaliteli, daha üretken bir toplum, bilim ve teknolojide daha iyi bir yerde olmak için yüksek hızda internet şart. Düşük hızlar ne öğrenciye ne iş insanına ne akademisyene ne mühendise yetiyor. Bağımsız marka araştırmamıza göre; Türkiye’de her 100 kişiden 73’ü, düşük hızlı internet yüzünden problem yaşıyor. İnternet hızımızı en az 4’e katlamalıyız. Türkiye, dünyada internet hızında ilk 20’de olmayı hak ediyor. TurkNet olarak bu tabloyu değiştirmek istiyoruz. Bu ülkedeki herkese dünya standartlarında internet deneyimi yaşatmak istiyoruz.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu