Haberler

TurkNet Çöktü mü?

Pek çok kullanıcıya sahip olan İnternet Servis Sağlayıcısı TurkNet, kullanıcılar tarafından internet erişim problemi yaşandığı belirtildi. Sosyal medya platformu Twitter üzerinden konuya ilişkin çok sayıda tweet paylaşılırken söz konusu erişim sorununa ilişkin TurkNet tarafından internet kesintisi ile ilgili resmi açıklama geldi. Resmi TurkNet Destek hesabı üzerinden yapılan açıklamada kısa süreli bir sorun yaşandığı ve hızlıca kontrollerin sağlanıp kademeli olarak erişimin açıldığı ifade edildi.

TurkNet’te yaşanan problemin nedeni henüz bilinmiyor. Bununla birlikte sorunun şu anlık bölgesel mi yoksa Türkiye geneli mi olduğu da net değil. TurkNet’te yaşanan sorun internet bağlantısının önüne geçerken şirket bünyesinde de bir sorun yaşandığı açıklamdı. Yaşanan sorun nedeniyle TurkNet’te arıza talebi oluşturmak isteyen kullanıcılar, Online İşlemler sayfasında hesaplarına giriş yapamıyor. TurkNet’tense şu anda yaşanan sorunlara ilişkin herhangi bir açıklama gelmedi.

TurkNet, en son yaptığı açıklamayla yaşanan sorunun çözüldüğünü ve şu anda kullanıcıların internete erişmekte zorluk yaşamadığını iletti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.