Haberler

Türkiye’nin teknoloji girişimcileri TechUp: Grow & Innovate zirvesinde buluşuyor

22-23-24 Mayıs’ta gerçekleşecek TechUp: Grow & Innovate birbirinden farklı hikayeleri olan yıldız girişimcileri ağırlayacak.

Teknoloji ve girişimciliğe dair başta üniversite öğrencileri olmak üzere ülkemizdeki genç girişimcilere ve girişim adaylarına ilham vermek, farkındalık yaratarak gelişimlerine öncülük etmek, halihazırda girişim dünyası ve teknoloji sektöründe bulunan katılımcıların networklerini genişletmek hedefleriyle yola çıkan TechUp: Grow & Innovate “Teknoloji, Girişimcilik ve İnovasyon Zirvesi”; Türkiye’nin üniversite bazında en büyük teknoloji ve girişimcilik etkinliklerinden biri olmak üzere 22-23-24 Mayıs günlerinde online olarak gerçekleştirilecek. 

TOBB ETÜ Rektörü Prof. Dr. Yusuf Sarınay’ın açılış konuşmasıyla başlayacak etkinlikte Şahin Boydaş, Aytül Erçil, Zehra Öney, Mustafa Savaş, Mustafa Namoğlu, Osman Baytaroğlu, Sezer Değirmenbaşı gibi başarılı isimler deneyimlerini ve ilham verici kariyer hikayelerini katılımcılara aktaracaklar. Bu oturumlara ek olarak katılımcılara alanında uzman kişiler tarafından çeşitli eğitimler verilecek. Etkinlik, katılımcıların bireysel veya grupca katılabileceği ödüllü vaka analizi yarışmasına da ev sahipliği yapacak. 23 Mayıs’taki “Kapanış Partisi”, ile keyifli bir sohbetin ardından ödül töreni gerçekleştirilecek.

Google DSC TOBB ETU ve TOBB ETU Garaj tarafından 22-23-24 Mayıs günlerinde online olarak düzenlenecek olan TechUp: Grow & Innovate “Teknoloji, Girişimcilik ve İnovasyon Zirvesi” hakkında daha fazla bilgi almak ve etkinliğe kaydolmak için http://techupinnovate.com/  web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu