Haberler

Türkiye’deki Firmaların %70’i Dijital Dönüşüm Programlarını Hızlandırdı

Dijital Dönüşüm Haftası Başlıyor!

Hangi yeni trend veya akım gelirse gelsin, Dijital Dönüşüm artık hayatımızın odağı olmaya devam edecek. Gelecek ne getirirse getirsin, kurumların geleceğe hazır olmaları gerekir.

“Dijital Ekonominin Yükselişi ve CEO’ların Yeni Gündemi” temalı Dijital Dönüşüm Haftası,  2.IDC Türkiye Dijital Dönüşüm Zirvesi ve Ödül Töreni 2021, 19-22 Ekim’de IDC Dijital Platformu üzerinden gerçekleşecek.

İş Birimleri Teknolojiye Yön Veriyor

Tüm iş birimleri; Finans, Pazarlama, İnsan Kaynakları, Satış, Müşteri Deneyimi ve CEO, CHRO, CFO ve CMO yöneticileri de kapsayan alt oturumlarda “Geleceğin Kurumları” olabilmek için yeni nesil teknolojilerin tartışılacağı paralel oturumlar gerçekleşecektir.

Lider Sektörler Dijitalleşme Stratejilerini Tartışacak

Finans, üretim, perakende, enerji, kamu, eğitim, sağlık sektörlerinin lider kurumları, regülatörleri, STK’ları, girişim ekosistemlerinin üst düzey yöneticileri, profesyonelleri ve global IDC analistleri dijitalleşmede gelecek stratejilerini belirleyecek.

Geleceğe hazır organizasyonlar, işin geleceği, dijital inovasyonun geleceği, dijital dönüşümün kurumlara getirisi, dijital dönüşümü destekleyen yeni nesil teknolojiler, inovasyon yönetimi, veriye dayalı iş modelleri, modern veri merkezleri, bulut bilişim, dijital ekonomi, dijitalleşme ile rekabet avantajı sağlamak, dijital altyapı optimizasyonu, kurumların dijital iş yapış şekilleri, müşteri ve tükecinin geleceği ana başlıklarına ait deneyim ve öngörüler paylaşılacaktır.

Türkiye’nin En Başarılı Dijital Dönüşüm Projeleri Seçiliyor

Dijital Dönüşüm Haftası kapsamında “IDC Dijital Dönüşüm Ödülleri” sahiplerini bulacak. 70 kurumdan 185 proje 50’nin üzerinde C-level BT yöneticisi tarafından oluşan Jüri heyeti tarafından değerlendirilerek ülkemizin en değerli dijital dönüşüm projeleri ödüllendirilecek.

Etkinliğe katılım ücretsizdir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.