Haberler

Tüm Amazon Chime Toplantıları Şimdi 250 Katılımcıya Kadar Destekliyor

Amazon Chime şimdi Amazon Chime Pro iznine sahip bir kullanıcı tarafından yönetilen toplantılar da 250 kullanıcıya kadar destekliyor. IT yöneticilerinin kullanıcılara büyük katılımlı toplantılar organize etmelerine izin vermek için ek bir şey yapmalarına gerek bulunmamaktadır ayrıca katılımcı sayısı yüksek toplantılar için ek bir ücret bulunmamaktadır. Amazon Chime Pro kullanıcıları şimdi 250 katılımcıya kadar olan toplantılara ek bir izin yada daha gelişmiş bir planlamaya ihtiyaç olmadan ev sahipliği yapabilir ve yeni toplantı kapasitesi geriye dönüktür yani mevcut toplantıların yüksek katılımcı limitlerini desteklemesi için güncellenmesi yada yeniden organize edilmesi gerekmemektedir.

Büyük toplantılarda dikkat dağınıklığını azaltmak için, 25 yada daha fazla katılımcının davet edildiği yada mevcut olduğu toplantılarda, otomatik olarak yeni katılanların mikrofonunu kapatmak, katılımcıların durum değişikliği bildirimlerinin kapatılması ve sessizce katılmayı ve ayrılmayı sağlayan ses tonları ek bir akıllı özellik olarak eklendi. Bu değişikliklerle, ev sahibi ve katılımcılar toplantıya odaklanabilir ve işlerini bitirebilirler.

Yeni özellikler hakkında daha fazla bilgiye Amazon Chime Yardım Merkezi ve Amazon Chime Kullanıcı Rehberi üzerinden erişebilirsiniz.

Amazon Chime, güvenli, gerçek zamanlı, video görüşme, çevrim içi toplantı, arama ve anlık iletişimi basitleştiren bir iletişim servisidir. Amazon Chime için, ek bir ön ödeme yada altyapı gereksinimi bulunmamaktadır. Amazon Chime indirme merkezi üzerinden ücretsiz olarak indirip, deneyebilirsiniz.

Vakit ayırıp okudunuz için teşekkür ederim. Yazılarıma ondernuray.com ve awstalks.com üzerinden de ulaşabilisiniz.

Referanshttps://aws.amazon.com/tr/about-aws/whats-new/2020/03/all-amazon-chime-meetings-now-support-250-attendees

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.