Haberler

Teams İle Uyumlu Konferans Sistemleriyle Daha İyi Ve Profesyonel Toplantılar

Logitech’ in iş dünyasında hız ve verimliliği artıran video konferans sistemleri, şirketlere günümüze uygun profesyonel çözümler sunuyor. Video konferans sektörüne farklı bir soluk getiren MeetUp, Rally, Tap, Brio ve Zone Wireless gibi ürünler, ses ve görüntü kalitesiyle de dikkat çekiyor. Teams ile uyumlu Logitech konferans sistemleri, çok daha iyi ve profesyonel toplantılara imkân vererek iş hayatındaki video konferans anlayışını şekillendiriyor.

Orta ve büyük ölçekli odalar için üstün kaliteli çözüm: Rally/Rally Plus

Orta ve büyük ölçekli toplantı odaları için özel olarak tasarlanan Rally/Rally Plus, 4K çözünürlüğe sahip PTZ kamerası ile üstün kaliteli görüntü sağlamanın yanı sıra Computer-Vision tabanlı oto-çerçeveleme ile de herkesin net şekilde görülmesine imkân veriyor.

Logitech Rally, kullanıcıların Google Hangouts Meet, Microsoft Skype® Kurumsal, Microsoft Teams ve Zoom dahil olmak üzere, USB cihazlarıyla çalışan görüntülü konferans uygulamalarıyla daha iyi toplantılar yapabilmeleri için stüdyo kalitesinde ses netliği ve RightSense™ otomasyonu sunuyor. Modüler sesi, detaylıca düşünülmüş kablo yönetimi ve üstün kaliteli kaplamasıyla Rally, orta ve büyük boyuttaki odalara şık bir şekilde entegre oluyor.

Küçük odalar için 21 ödüllü MeetUp

Logitech’ in küçük toplantı salonları ve küçük toplantı odaları için tasarlanan ConferenceCam ürünü MeetUp, basit ve kompakt bir tasarıma sahip. Üzerinde hoparlör, mikrofon ve yakınlaştırma yapabilen bir kameraya sahip olan MeetUp, ultra geniş lensi ve RightSense yazılımıyla masadaki tüm sandalyeleri çerçeve içerisinde tutabiliyor.

MeetUp, USB bağlantı noktasına takıldığı anda kullanıma hazır oluyor. Tak ve çalıştır kolaylığıyla küçük odalarda görüntülü toplantıya hemen başlamayı sağlıyor. Ayrıca tüm video konferans yazılımı uygulamalarını ve bulut hizmetlerini kullanmaya da izin veriyor.

Şirketler için dokunmatik toplantı çözümü

Logitech Tap ile video konferans odası çözümleri; takvim entegrasyonu, dokunarak katılma ve anlık içerik paylaşma özelliği sunuyor. Google, Microsoft ya da Zoom’ un, toplantı odasına göre optimize edilen yazılımlarıyla önceden yapılandırılan Logitech video konferans çözümleri, tüm gerekli bileşenleri içeriyor. Tek dokunuşla tüm toplantı odalarına kolayca katılmayı sağlayan TAP, toplantı odalarını kolayca kontrol etmeye destek oluyor. 

Bireysel çözümler de üretkenliği artırıyor

4K ultra yüksek çözünürlüğü, 5 kat dijital yakınlaştırma özelliği ve ışık performansıyla adından söz ettiren Brio kamera, çalışanların bireysel masalarında oturarak profesyonel toplantılar yapmalarını sağlıyor. Mükemmel ses kalitesi ve mikrofonuyla öne çıkan kablosuz Zone Wireless ve Zone Wireless Plus kulaklıklar ile Tek dokunuşla Microsoft® Teams toplantısı başlatılabiliyor. Kullanımı kolay ve konforlu bireysel çözümlerle her bir çalışan kişisel mamasını profesyonel hale getirerek üretkenliğini artırıyor.

Logitech Hakkında

Logitech, insanların gündelik hayatında yer alan tasarımlar üreterek onları dijital dünyaya bağlıyor. Bundan 35 yıl önce, bilgisayarlar üzerinden insanları birbirine bağlamaya başlayan Logitech, şimdi de müzik, oyun ve video aracılığıyla herkesi bir araya getiren ürünler tasarlıyor. Logitech’ in markaları arasında Ultimate Ears, Jaybird, Logitech G ve ASTRO Gaming bulunuyor. 1981 yılında kurulan Logitech International; hisseleri Six Swiss Exchange (LOGN) ve Nasdaq Global Select Market’te (LOGI) işlem gören halka açık bir İsviçre şirketi. Türkiye’deki distribütörü Penta olan Logitech’e; www.logitech.com, http://blog.logitech.com, @Logitech ya da @LogitechTurkiye üzerinden ulaşılabiliyor. Logitech ve Logitech’in diğer markaları, Logitech Avrupa A.Ş. ve/veya ABD ile diğer ülkelerdeki iştiraklerinin ticari ya da tescilli ticari markalarıdır. Diğer tüm ticari markalar kişisel sahiplerinin mülkiyetindedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu