Haberler

Samsung, Yeni Galaxy Unpacked Etkinliği İçin Tarih Verdi

Güney Kore merkezli teknoloji şirketi Samsung’un yeni Galaxy S serisi akıllı telefon modellerinin ne zaman tanıtılacağı merak ediliyordu. Samsung yeni amiral gemisi akıllı telefon modellerini tanıtacağı Galaxy Unpacked etkinliği için tarih verdi.

Yeni Galaxy S Modelleriyle 1 Şubat Tarihinde Tanışıyoruz

Teknoloji devi Samsung, amiral gemi modellerini tanıtacağı tarihi açıkladı. Samsung yeni Galaxy S serisi modellerini tanıtacağı etkinliği “destanı paylaşmaya hazır olun” başlığıyla duyurdu.

Samsung’un açıklamasına göre, “yeni Galaxy S serisi, en üst düzey Premium deneyimi nasıl tanımladığımızın somut örneği olacak” ifadesini kullandı. Samsung şu anda yeni bir Samsung Galaxy akıllı telefonu ve Galaxy Book için 100 dolara kadar ücretsiz Samsung kredisi ile rezervasyonları kabul etmeye başladı.

Henüz Samsung tarafından resmi olarak açıklanmasa da etkinlikte Galaxy S23 ailesinin en üst modeli olan Galaxy S23 Ultra’nın duyurulması bekleniyor. Aktarılan bilgilere göre Samsung Galaxy S23 Ultra modeli 200 megapiksellik bir ana kamera ile birlikte gelebilir. Bununla birlikte Samsung’un yeni Galaxy S23 ailesinde önemli bir tasarım değişikliğine gidilmesi ise beklemiyor.

Samsung’un 1 Şubat tarihinde yapılacak olan Galaxy Unpacked etkinliği koronavirüs pandemisi sonrasında ilk kez yüz yüze yapılacak. Etkinlik Samsung.com ve YouTube üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu