Haberler

Resident Evil Village’ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Resident Evil serisi korku oyunu türünü seven oyuncular için yeni oyunuyla 7 Mayıs 2021 tarihinde satışa sunulacak.

Capcom’un geliştirdiği Resident Evil serisi, yeni oyunu Village ile ilgili dün gece yaptığı canlı yayında bazı bilgileri paylaştı. Yapılan yayında oyunun çıkış tarihi, hangi konsollara geleceği gibi bilgileri paylaşan firma aynı zamanda oyunun fragmanını da yayınladı.

Resident Evil

Şirket Youtube üzerinden yaptığı canlı etkinlikte oyunun çıkış tarihini 7 Mayıs 2021 olarak belirledi. Oyun PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series X ve Series S versiyonu için duyuruldu. Capcom’un eski nesil konsolları da unutmaması oyuncular tarafından alkış aldı.

Şirket aynı zamanda oyundan bir fragman daha yayınladı. Fragmandan da görüleceği üzere oyun oldukça rahatsız edici görüntüsüyle korku türünün hakkını vereceğini söyleyebiliriz.

Resident Evil Village Fragman

Diğer taraftan Capcom Resident Evil Village oyuna ek olarak yine aynı evrende geçen ve bu evrende yer alan önemli karakterlerin yer aldığı RE: Verse oyununu ortaya çıkardı. Şirket bu oyunun Village’ı satın alan kullanıcılara ücretsiz olarak verileceğini belirtti. RE: Verse çok oyunculu bir oynanış sunuyor. Oyunla ilgili Capcom’un yayınladığı fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

RE: Verse

Korku oyunu türünde elde ettiği başarıyla alkış toplayan oyunun Netflix üzerinde yayınlanacak bir dizi hazırlığında olduğunu da belirtelim.

Kaynak: theverge.com

Son Haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.