Haberler

Reddit NFT Pazarına Avatarları İle Giriş Yapıyor

Popüler sosyal medya platformu Reddit, NFT tabanlı olan avatar pazarını ortaya çıkardı.

NFT projesini geçtiğimiz aylarda da deneyen Reddit, bu hafta yayınladığı duyuruyla olayları netleştirmiş oldu. Projesine diğer platformlara göre bambaşka olaylarla giren uygulama avatarları ile kendisini ön plana çıkaracak. Birbirinden farklı ve hayran kalacağımız avatarların özellikleri tamamen değişik olacak. Bunun yanında ait olduğunuz gruba göre de heyecan verici şeyleri NFT’nin üzerine ekleyebilecek, tarzınıza göre kişiselleştirebileceksiniz.

Reddit, Dünya üzerinde en fazla kullanılan sosyal medya uygulamalarından bir tanesidir. Kitlesi her geçen gün büyüyen platform her zaman yeniliğe açık ve güncel kalmaya devam etmek istemektedir. Bünyesinde bulunan özellikler genel olarak piyasada aktif yenilikleri barındırmaktadır. Bu yeniliklerden bir tanesi olan NFT pazarları, Reddit uygulamasında da barınarak kullanıcılara bambaşka fırsatlar yaratacak. Özellikle kullanıcılara avatar şeklinde sunulacak olan NFT’ler hiçbir kripto cüzdana sahip olmanıza gerek duyulmadan alınabilecek. Platform içerisinde dilerseniz kredi kartı dilerseniz de banka kartlarıyla anlık olarak avatarlar satın alabilirsiniz.

Reddit NFT Projesinde Avatar Özelleştirmeyi de Mümkün Kılacak

İlk olarak yayımlanacak olan NFT’ler sadece 90 adeti içereceği duyuruldu. Sınırlı sayı gibi gözüken 90 adetin gelecek zamanlarda artırılacağı düşünülüyor. Yayınlanacağı tarihten itibaren ise büyük bir satın alım hacmine ulaşılacağı şimdiden tahmin edilmektedir. Reddit, kullanıcılarına daima farklı özellikler sunan bir platform olmuştur. NFT özelliklerinde de uygulama bambaşka fırsatlarla geliyor. Kullanıcılar satın aldıkları koleksiyonuna giyim parçaları ve farklı şeyler ekleyerek de görünüm değiştirebilecek. Genel olarak özel günlerde bu özelliğin daha çok öne çıkacağı düşünülüyor. Bunun yanında koleksiyon içerisindeki parçalarınızı saklamak için Reddit’in güvenilir olan kendi cüzdan ürününü kullanabileceksiniz.

Meta’nın yayınladığı projelerin ardından NFT sektörünün Reddit’te de yayınlanması kullanıcıları fazlasıyla heyecanlandırdı. Üyelere sunulan avatarların özel olanları belirli yerlerde kullanılmasına müsaade edileceği kesinleşmiş oldu. Örneğin Reddit üzerinden satın aldığınız bir NFT’yi farklı sosyal medya uygulamalarında da ücretsiz olarak kullanabileceksiniz.

Kaynak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu