Haberler

Netflix ‘ten 2020 Yılının Bitişine Özel Video: Death to 2020

Netflix yaratıcı ve özel içeriklerine bir yenisini daha ekleyebilmek için çalışmalara başladı. Firma felaketler, kazalar hatta dünya çapında geniş yankı uyandıran bir salgın ile anılan 2020 yılının bitişine özel bir video hazırlıyor.

Netflix Tarafından Hazırlanan İçerik: Death to 2020
Netflix Tarafından Hazırlanan İçerik: Death to 2020

2020 yılı afetler, ekonomik krizler ve pandemi süreciyle ilişiği nedeniyle insanlık tarafından iyi bir şekilde anılmayacağı bir gerçek. Bu nedenle dijital içerik devi firma duyurusu ile, Death to 2020 (2020’ye ölüm) adını verdiği komedi içerikli bir video hazırladığını belirtti.

Firma gönderinin açıklama kısmında “Asla hatırlamak istemeyeceğiniz bu yıldan gerçekten hiç unutamak istemeyeceğiniz komedi olayı. Black Mirror’un yapımcılarından 2020’ye Ölüm çok yakında..” ifadelerine yer verdi.

İçeriğin konusu henüz belli olmasada şirketin resmi Twitter hesabından paylaştığı gönderide yapımın altında Black Mirror yapımcılarının imzası olacağı belirtildi. Ayrıca bu farklı içerikte rol alacak önemli isimler belli oldu. Yapımda rol alacak ekipte Samuel L. Jackson, Hugh Grant, Lisa Kudrow, Leslie Jones, Joe Keery, Kumail Nanjiani, Tracey Ullman, Cristin Milioti, Diane Morgan ve Samson Kayo bulunuyor.

Paylaşılan bilgiler şimdilik bu kadar olsa da yaklaştığımız 2020 sonunda bu yeni yapımla tanışabileceğiz.

Kaynak:Netflix

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu