Haberler

Müşteri Deneyimleri ile HPE Simplivity

HPE SimpliVity hiper bütünleşik altyapısı, günümüzün veri yoğun, yüksek düzeyde sanallaştırılmış BT ortamlarının artan verimlilik, yönetim ve veri koruma taleplerini karşılamak için tasarlanmıştır.

HPE SimpliVity çözümü, geleneksel BT altyapısının tüm işlevlerini tek bir cihazda sunan, ölçeklenebilir, modüler, HPE Infosight ile güçlendirilmiş bulut tabanlı yapay zekâ analitiği ve destek otomasyonuna sahip hiperbütünleşik bir kaynak havuzudur.

Ayrıca depolamayı; hesaplamayı, hipervizör katmanını ve gerçek zamanlı tekilleştirmeyi, sıkıştırmayı ve optimizasyonu; beraberinde kapsamlı veri yönetimini, veri korumayı ve felaket kurtarma özelliklerini kapsar. Tüm BT yapısında tek, paylaşılan bir kaynak havuzu sağlayarak, donanım tarafında esneklik sağlar ve verimsiz silolara ayrılmış BT mimarilerini ortadan kaldırır.

HPE SimpliVity çözümüyle birlikte gelen yenilikleri ve tüm yetkinliklerini öğrenmek için sizleri 30 Haziran’da gerçekleşecek olan web seminerimize bekliyoruz.

Kayıt

https://etkinlik.cozumpark.com/etkinlik/musteri-deneyimleri-ile-hpe-simplivity/2199

Canlı Yayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.