Haberler

Motorola’dan Bu Yıl Gelebilecek Akıllı Saatler

Motorola’nın bu yıl yeni bir set giyilebilir ürün çıkaracağı düşünülüyor. GSMArena’nın bir haberine göre firma üç yeni akıllı saat piyasaya sürecek. Moto Watch One, Moto Watch ve Moto G. Birleşik Devletler merkezli firmanın bu son ürünlerinin haziran ve temmuz aylarında piyasaya çıkması bekleniyor. Ürünlerin resimleri Twitter kullanıcısı Felipe Berhau tarafından paylaşıldı. Berhau resimleri bir satış sunumundan elde ettiğini belirtti.

Moto Watch One ve Moto G akıllı saatleri dairesel bir dizayna sahip olacak. Moto Watch’un ise kare bir dizayna sahip olması bekleniyor.

Saatler ile ilgili hiç bir detay verilmemiş olsa da elde edilen bilgiler Moto G’nin haziran ayında çıkış yapacağına, Moto Watch One ve Moto Watch’un ise temmuzda kendini göstereceğine işaret ediyor.

Chipset olarak Motorola’nın her zamanki tercihi Qualcomm’a yöneleceği tahmin ediliyor. Saatlerin daha pahalı modellerinin Snapdragon Wear 4100 yonga seti ve 1 GB RAM ile gelmesi muhtemel.

Motorola’nın akıllı saatleri de muhtemelen WearOS işletim sistemini kullanacak. Sahip olduğu bir sürü uygulama ve özellikle WearOS kullanımı, Motorola’nın giyilebilir cihazlarda Google stratejik partneri haline gelmesini sağlayabilir.

Moto 360

Geçtiğimiz yıl Motorola Moto 360 akıllı saatlerini eBuyNow işbirliği ile piyasaya sürmüştü. Moto 360, 360×360 OLED ekranı ile dairesel göstergeler sunan ilk Moto akıllı saatiydi. Kendisi Snapdragon 3100 işlemci kullanıyordu.

Motorola ve eBuyNow’un Moto Watch One, Moto Watch ve Moto G akıllı saatleri için de ortaklıklarını devam ettirmesi bekleniyor.

Kaynak: firstpost.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.