Haberler

Microsoft:Windows 11 KB5008295 Güncellemesi İle Sertifika Sorunu Düzeltildi

Microsoft, süresi dolmuş bir Microsoft dijital sertifikası nedeniyle bazı built-in uygulamaların ve özellikleri açarken oluşan Windows 11 sorunlarını gidermek için KB5008295 güncellemesi yayınladı.

Güncelleştirmeyi otomatik olarak yüklenmeden önce yüklemek isterseniz, Güncellemeleri kontrol etmeniz gerekiyor. Güncelleme Windows Update ve Microsoft Update Kataloğu’nda mevcut durumda. Microsoft, Windows 11 uygulama sorunlarını tamamen gidermek için bu güncellemeyi uyguladıktan sonra cihazınızı yeniden başlatmanızı öneriyor.

Güncelle ile; Ekran  Alıntısı Aracı, Ayarlar uygulamasındaki Hesaplar sayfasını ve açılış sayfasını, Başlat menüsünü, Dokunmatik Klavyeyi, Sesle Yazma,Emoji Paneli, Giriş Yöntemi Düzenleyicisi kullanıcı arabirimi (IME UI) ve “Başlarken” ve “İpuçları” iletişim kutularını içeriyor.

Kaynak: bleepingcomputer.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.