Haberler

Microsoft, Windows 11’i Windows Update Aracılığıyla Herkesin Kullanımına Sunuyor

Microsoft, Windows 11’in artık geniş dağıtım aşamasına girdiğini ve Windows Update aracılığıyla uygun bir cihaza sahip herkesin kullanımına sunulduğunu açıkladı. Microsoft, Windows Health panosu durum güncellemesinde “Windows 11’e yükseltme teklifi, kullanılabilirliğin son aşamasına giriyor ve uygun cihazlar için geniş dağıtım için tasarlandı” dedi.

Windows 10 cihazınızın Windows 11 yükseltmesi için uygun olup olmadığını  PC Sağlık Kontrolü uygulamasını kullanarak  veya  Windows 11 teknik özelliklerini, özelliklerini ve bilgisayar gereksinimlerini kontrol ederek kontrol edebilirsiniz.

Microsoft’un Şubat ayında yeni Windows 11 özelliklerini yayınlayacağını duyurdu. Liste, Windows 11’deki Android Uygulamalarının genel bir önizlemesini, görev çubuğu iyileştirmelerini, pencereleri uzak kullanıcılarla paylaşmak için yeni özelliklkeri ve yeniden tasarlanmış Media Player ve Notepad uygulamaları bulunuyor.

Kaynak: bleepingcomputer.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.