Haberler

Microsoft Teams’e Sıra Düzeni Özelliği Geliyor

Microsoft, yakın zamanda Teams’e bir çok özelliğin geleceğini duyurdu. Bunlardan en dikkat çekicisi ise ön sıra düzeni özelliği.

Jared Spataro, “Görsel olarak, bu yeni düzen video galerisini ekranın altına taşıyor, böylece oda içi katılımcılar uzaktaki meslektaşlarını yatay bir düzlemde yüz yüze görebiliyor, aynı odada olmalarına benzer bir his uyandırıyor” diye açıklıyor.

Bu yeni görünümün yanı sıra Microsoft, Teams’de görüntülü aramaları yönetme şeklini de değiştiriyor. Ekip Odaları için yeni video düzenleri, uzaktaki katılımcıları daha net bir şekilde vurgulamak için genellikle toplantı odalarında bulunan monitörlerin ve ekranların daha büyük alanını kullanacak. Benzer bir yeniden tasarım, Teams on Surface Hub’a da geliyor. Sohbet balonları, canlı tepkiler ve en son Teams özelliklerinin tümüne sahip yeni bir toplantı tuvali, Surface Hub sahipleri için bu ayın ilerleyen günlerinde önizlemeye girecek.

Kaynak: theverge.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.