Haberler

Microsoft Dynamics 365 ile 360 Derece Müşteri Görünümüne Yolculuk

Microsoft Dynamics CRM 365 , Microsoft un 2003 yılından günümüze, ilerleyen teknoloji ile birlikte geliştirdiği Müşteri İlişkileri Yönetim platformudur.

Müşterilerinizle etkileşim kurma ve iş yapma şeklinizi iyileştiren entegre, veriye dayalı yazılım çözümlerini içerir.

Microsoft Dynamics CRM 365 sistemleri, müşteri ilişkilerini yönetmenize ve sürdürmenize, satış fırsatlarını, pazarlamayı ve Pipeline’ınızı izlemenize ve eyleme geçirilebilir veriler elde etmenize yardımcı olur.

Dynamics 365 ile iş gereksinimlerinize uyacak şekilde tasarlanmış özelleştirilebilir, esnek bir çözüm olarak çalışan CRM yazılımına sahip olursunuz.

Tüm dünyada 6 milyondan fazla kullanıcısı ve yüzlerce iş ortağı olan Dynamics 365 ile lokasyon farketmeksizin dilediğiniz iş ortağı ile çalışabilir ya da firmanız bünyesinde geliştirmelerinizi kendiniz sağlayabilirsiniz.

Microsoft’un diğer üretkenlik çözümleri Office, Power BI, Teams, Power Apps v.b ürünler ile entegre olarak çalışır.

Sektör farketmeksizin Microsoft Dynamics CRM 365 müşterinize dokunduğunuz tüm noktalarda süreçlerinizi kolaylaştırmak için sizlerle.

Kayıt

https://etkinlik.cozumpark.com/etkinlik/microsoft-dynamics-365-ile-360-derece-musteri-gorunumune-yolculuk/2253

Canlı Yayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.