Haberler

LOGSIGN SIEM ile Siber Saldırılar Korkulu Rüyanız Olmasın

Log Yönetimi çözümleri, kurumların yaşam döngüsü içinde gittikçe daha hayati bir önem kazanıyor. Güvenlik tehditlerinin çeşitliliği ve siber saldırı sayısındaki artış hızı göz önüne alındığında hiç de şaşırtıcı olmayan bu durum; güvenliğin bütünsel olarak ele alınmasını, tüm süreç ve önlemlerin kurumu 360 derece saracak şekilde yapılandırılmasını gerektiriyor. Log Yönetimi çözümleri; güvenlik tehditlerini algılama, tepki verme, riski bertaraf etme ve regülasyonlara tam uyum konusunda temel taşı görevi üstleniyor.

Logsign, log yönetimi, regülasyonlara uyumluluk ve güvenlik zekasını hızlı ve kolay kullanımlı tek bir platformda birleştiren tam kapsamlı bir çözümdür. Kurumlara gelişmiş görsellik ve ağlarını daha iyi anlama imkanı sunar. Ayrıca gelişmiş tehdit analizi yaklaşımı ve ileri seviye korelasyon yetenekleri ile de tehditleri çok daha kolay fark etmenizi ve önlem almanızı, güvenlik duruşunuzu güçlendirmenizi sağlar. Güçlendirilmiş güvenlik ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak adına mükemmel delegasyon yeteneğine sahiptir ve ekiplerinizle uyum içinde çalışır.

Merak ettiğiniz tüm soruların yanıtını bulmak için ücretsiz webinara kaydolun.

Kayıt

https://etkinlik.cozumpark.com/etkinlik/logsign-siem-ile-siber-saldirilar-korkulu-ruyaniz-olmasin/2250

Canlı Yayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.