Haberler

Kurumsal İçerik ve Süreç Yönetimi Çözümü ile Dijital Olgunluk Seviyenizi Arttırın

Günümüzde Dijitalleşme artarak devam eden bir olgu iken Pandemi ile birlikte bir sıçrama göstermiştir. Çalışma hayatının ve paydaşlarının iş yapış şekillerini değiştirmeye ve pandemi şartlarına uyum sağlamak için gerekli gelişimi göstermeye zorlamıştır.

Pandemi ile birlikte uzaktan çalışma, veriye ve süreçlere uzaktan erişim ihtiyaçları daha da ön plana çıkmıştır. Uzaktan çalışma ile çok daha ön plana çıkan ve aslında uzun zamandan beri konuşulan ve her sektörün kendi ihtiyaçları doğrultusunda uygulamaya çalıştığı “Kağıtsız Ortamlara geçiş, bilgi belgenin elektronik ortamda yönetilmesi ve etkin iş akışları” stratejik bir konu haline gelmiştir.

Bu seminerde Data Market olarak, değişen günümüz şartlarında Dijitalleşme ve Kağıtsız Ofise geçiş sürecinde siz müşterilerimize sunduğumuz çözüm,hizmet ve deneyimlerimizi detayları ile aktarıyor olacağız.

Kayıt

https://etkinlik.cozumpark.com/etkinlik/kurumsal-icerik-ve-surec-yonetimi-cozumu-ile-dijital-olgunluk-seviyenizi-arttirin/2211

Canlı Yayın

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.