Haberler

ideal IDM Kimlik Yönetim Çözümü ile Dijital Dönüşümünüzü Hızlandırın

Günümüz iş dünyasında kullanılan bilgi teknolojilerinin daha fazla kullanıcı, uygulama ve veriyi bir araya getirmesiyle birlikte, bu bağlantılar daha fazla güvenlik açığını da oluşturmakta. Kimliğin güvenli yönetimi ve uygulamalar arası kimlik senkronizasyonun otomatikleşmesi, dijital dönüşümünüzü daha hızlı gerçekleştirmenin ve riski azaltmanın en kolay yoludur.

Data Market, kuruluşundan bu yana dünya çapında gerçekleştirdiği teknolojiler arası entegrasyon yetkinliklerini, proje çeşitliliği deneyimlerini kendi ArGe ekibini kurarak ürünleştiren bilişim sektörünün lider firmalarından birisidir. Kimlik Yönetimi ürünleri “ideal IDM” ile işletmelere yerli kaynaklarla çözüm gerçekleştirmenin avantajını sunmaya devam ediyor.

Bu seminerde Data Market, Kimliğin Güvenli Yönetimi’nin Temellerinden başlayarak, İşletmenizde Kimlik Yönetimi Projesi Gerçekleştirmenin Teknik ve Süreçsel Adımlarını, “ideal IDM” ’in Bilgi Teknolojileri Operasyon Yönetimine Sağladığı Kolaylıkları ve Regülasyonlar Karşısında Kazanacağınız Avantajları referans proje örneklemeleri ile ortaya koyarak tüm detayları ile aktarıyor olacak.

Kayıt

https://etkinlik.cozumpark.com/etkinlik/ideal-idm-kimlik-yonetim-cozumu-ile-dijital-donusumunuzu-hizlandirin/2210

Canlı Yayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.